Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet a visszatérő...

Mit jelenthet a visszatérő álmom? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mit jelenthet az álmom??Van egy álom amiről tudni szeretném hogy mit is jelenthet. Általános iskolás korom óta folyamatosan előjön egy álmom (már vagy 7 éve) amiben a városomban vagyok este van de nem ilyen full sötétség hanem ilyen borult este szerű nagyon félelmetes fény , és mindig csak onnan kezdődik az álmom hogy valakik kergetnek és minden erőmmel azon vagyok hogy gyorsan tudjak futni és miközben álmodok a fejemben van hogy simán el tudok futni (mert olyankor tudatomban van hogy való életben nagyon gyors vagyok) de az álmomban hiába erőlködök nem tudok elfutni , erőlködök tiszta erőmből de szinte csak helyben futok (és olyan szörnyű érzés h mindjárt utolérnek) de mikor már oda érnének hogy elkapnak valami szerencse következtében megmenekülök és megyek tovább de sosem megyek be semelyik épületbe elfutok minél messzebb helyekre de mindig rám találnak és akkor ugyanúgy folytatódik minden, futnék de nem birok és közelednek felém (arcukra nem emlékszem nem bírom őket felismerni). És még annyi hogy rajtam kívül és a rejtélyes üldözőimön kívül senki sincs a városban .Ennyi lenne a lényege ez az egy álmom ami ismétlődik és olyan intenzív hogy az hihetetlen. És mindig ugyan ugy játszódik le csak a városban mindig máshol történik és soha nincsen az álomnak vége csak a futás és bujkálás körforgása . Jó lenne egyszer álmomban arra koncentrálni hogy megnézzem kik is akarnak elkapni és hogy miért?

F/19


2015. jan. 30. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt jelentheti hogy még nem történt meg a szubiektív megfelelője.
2015. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Spiritum válasza:

Ne fuss!

Engedd h utolérjenek és akkor megtudod ki vagy kik azok.


(egy csaj azt álmodta elég régóta h egy maszkos fűrészes ember üldözi de nem tudta h ki van a maszk mögött. Végig azt hitte h a volt barátja akivel már szétmentek és h ő üldözi. Ám egyszer erőt vett magán és szembeszállt az emberrel és levette a maszkot.Saját maga volta maszk mögött csak nem tudta elfogadni magát.Ezek után semmi baja nem volt és többé nem jött elő az álma)


Bocs a hosszú sztoriért.

2015. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!