Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Minap azt álmodtam, hogy a...

Minap azt álmodtam, hogy a szerelmem ott hagy egyedül és elsétál mással az esőben. Ötlet?

Figyelt kérdés

Remélem átmenetileg szünetet tartunk, de majd minden éjjel vele álmodok valamit, csak nem sokra emlékszem.

Az egész álom: Kint jó idő, mi épületben. Megbeszéljük hogy találkozunk a bejáratnál és hazasétálunk. Vágás.

Bejáratnál állok, kinézek és szakad az eső, este van és Ő mintha az egyik exével elsétálna a szakadó esőben,ernyő nélkül. Utálja az esőt!

Én meg állok, bevágódik az ajtó és felébredek.

Ebben segítsetek,de ne,hogy lezártam magamban és ilyenek, mert nagyon nem. Szeretem, percről percre jobban.

Köszönöm szépen!


Üdv,Dini


2015. febr. 1. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ám a nagyon bonyolult feladvány.
2015. febr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bollocks ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2015. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szeretem, percről percre jobban."

Dehogy szereted! Ha tényleg szeretnéd, nem reménykednél az átmeneti szünetben! Ha szeretnéd, nem az átmeneti (?) szünetnek örülnél, hanem igyekeznél magad mellett tartani!

Te nem belé, hanem a szerelembe vagy szerelmes.

2015. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Figyelmeztetés, hogy ha sokat szünetelgetsz, majd talál mást helyetted.
2015. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem én akartam szünetet! Szóval?
2015. febr. 5. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!