Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért álmodhatom ezt?

Mért álmodhatom ezt?

Figyelt kérdés
Már rengetegszer álmodtam ezt. Egy házban ébredek ahol egyedűl vagyok. Az ablakon ha kitekintek akkor azt látom hogy viharos az idő, villámok sötétség miegymás. Viszont mikor kilépek az ajtón, süt a nap csipognak a madarak! A ház elött van egy tó, ami ha közeledem felé kitisztúl, és tisztán látom az alját! Ilyenkor egy várost látok felülről, minthacsak egy épület tetejéről szemlélném a várost. Süt a nap madarak repülnek el mellettem, bárányfelhők, nyugalom biztonság. Általában fejest ugrok a tóba és ekkor az egész egy rémálom lesz! A tó hirtelen jéghideg lesz, cápákvesznek körül és a víz egyre szűrkűl! Ekkor felébredem mert a cápákat már nem látom, és pánik uralkodik el rajtam!
2015. febr. 6. 22:06
 1/4 anonim válasza:

Ez a vloságban is így lesz! Csak még nem jött el az idő!

MUHAHA

2015. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kackac
2015. febr. 6. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy szemüvegen keresztül nézed a világot és ezt te magad is tudod, mégis mész előre....


Hat kupak kupac kocka kukac cukros cupákot cuppant...

2015. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kifejtenéd juci?
2015. febr. 6. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!