Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől álmodhatom ezt, illetve...

Mitől álmodhatom ezt, illetve mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Többször álmodtam olyat, hogy saját magammal találkoztam, de ilyen árnyszerű volt, és állandóan megakart engem ölni. Egy alkalommal olyan is volt, hogy elkezdett folytogatni ez az árnyék és amikor felriadtam, akkor olyan volt, mintha tényleg nemkaptam volna levegőt több percen keresztül.

2014. szept. 1. 18:43
 1/4 anonim válasza:
Hání tükör van a szobádban? Ezek egymással szemben vannak? Ugye tudod hogy a tükör átjáró a lelkeknek... De simán lehet , hogy csak alvásparalízised volt egy rossz álom után... Az álmoddal kapcsolatban talán a rosszabbik énedet akarja kimuatni. Nem lehet , hogy mostanában túl sok a feladat amit rád sóztak? Vagy esetleg a felettesed egy olyan ember akit nagyon nem kedvelsz , de vissza kell fognod magad , nem mondhatsz neki rossz dolgokat. Az is benne lehet a pakliban , ha úgymond kicsit rövid pórázon fogtak , de a rosszabbik éned már szeretne kitörni , és valamit úgy csinálni , hogy annak nincsenek következményei , vagy nem aok miatt aggódsz... Szerintem menj el egy kicsit pihenni akár a hétvégén és aár otthon akár a kertbenn valhol kapcsolódj ki ... Ez a nap legyen a bármit szabad nap. ( az ésszerűség határain belül) Amikor bármit megkíván sz , vagy szeretnél azt megcsinálod.Nincs kedved főzni? Rendelj valamit! MEgkívántál egy jégkrémet? Egyél egyet .. Ha nem múlik el így se akkor írj
2014. szept. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mikó Eszter ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sajnos ez komoly probléma, amit te tapasztalsz. A világban valóságos gonosz szellemlények próbálnak befolyásolni embereket, és ezt könnyen meg is teszik, ha pl. az illető érdeklődik az okkult, spiritizmushoz köthető dolgokhoz vagy akár a horrorfilmekhez vagy akár bármilyen természetfölötti "érdekességhez" (vagy vannak ilyen témájú tárgyai, vagy ilyen dolgok iránt nyitott személytől kapott bármilyen tárgyat).


Ezek a szellemlények nem átjáró lelkek, nem misztikus személyek, hanem valóságos - nem fizikai hús-vér lények -, akiknek még megengedi a Teremtő, hogy éljenek, de nem sokáig.


Mi viszont hús-vér lények vagyunk, tehát nincs egy különálló valami bennünk, ami pl. túléli a test halálát vagy ki-be járkál bennünk.


Sokat segíthet Neked, ha tisztán látod mi a helyzet velünk emberekkel itt a földön, és hogy a fizikai világegyetem hatalmassága, rendezettsége is bizonyíték arra, hogy létezik egy Intelligencia, akinek célja van velünk, és a vele való jó kapcsolat a védelmet is jelenti részünkre.


Szívesen beszélgetek priviben is, ha gondolod :)

(ha kíváncsi vagy bizonyítékokra fentiekkel kapcsolatban, a www.jw.org oldalon tájékozódhatsz)

2014. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy mitől van, de lehet, hogy a depim is okozhatja, csak már szinte félek elaludni :(
2014. szept. 2. 21:09
 4/4 anonim válasza:

Nem lehet, hogy terhes vagy? A barátodnak mondtad már?

Az árnyék akár lehetsz te is az álomban. Vagy valami ami hozzádtartozik.

Javaslom, hogy rendezzétek a nemi életeteket.

2014. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!