Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszatérő álmom, mit...

Van egy visszatérő álmom, mit jelenthet? Készülök a családdal (legtöbbször szüleimmel) elutazni, és indulás előtt derül ki, hogy nem sikerült teljesen bepakolnom, szinte semmi cuccot nem raktam be. Emiatt mindig otthon kell maradnom.

Figyelt kérdés
Egyébként érdekes mert a férjem és a kisfiam (másfél éves) nem szerepelnek ezekben az álmokban. Extra információ, hogy nem nagyon tudok megbirkózni a háziasszony szereppel, világéletemben jöttem-mentem munkámból adódóan is. HELP,mert már az agyamra megy ez az álom, nagyon szeretném megfejteni.
2015. febr. 23. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, hogy olyan mehetnéked van, de azért maradsz otthon, mert "otthon kell maradnom".

Kicsit mennél vissza a szülői fedezékbe is, talán ezért álmodsz a szüleiddel.

És le vagy maradva az elpakolni valókkal, hiszen írod, hogy úgy érzed nem tudsz megbírkózni a háziasszonyi szereppel.

Szerintem ennyi van benne. De ha rám hallgatsz ne parázz. A háztartás örök munka, a gyerek, meg most kicsi, lassan bölcsi, meg ovi, koncentrálj rá meg vegyél egy szobabiciklit.

2015. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!