Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ez a visszatérő álom?

Mi ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Ott kezdődik hogy összedől a kutyám ketrece vissza lessz építve csak a macskám elkezd szaladni futok velehátra nézek és látom hogy egy fekete farkas felmászok a kapura csak a macska belém akadt így nem tud elfutni aztán el is kapja.

Aztán az ismerőseimmel vagyok valahol és van egy nő (akinek majd leszedik a farkasok a kezét) de ez a nő-s rész ez nagson érdekes mert ahányszor álmodok nem változik soha. Egy bárban dolgozik mint pultos és a bárban megy egy zene mármint mindig egy sor ismétlődik-"if you dance and love with me" (szerintem nyelvtanilag nem helyes de mindegy

Megint valahol máshol találom magam egy úton biciklivel találkozok egy öregasszonnyal megkérdezem merre kell menni de nem hallom.

ÉS A VÉGJÁTÉK:hazaérek mindenkit kinyírtak a farkasok csak egy ismerősőm van foktam a késemet meg egy piszkavasat kimegyünk és azzal ér véget hogy rá ugrik ismerősömre egy furcsa szinu farkas meg rám a fekete színű vörös szemű.


Igazából én nem hiszek az EZO-ban de már meg kell kérdeznem hogy mi ez az álom mit jelent?

3-adjára álmodom.

Röviden ennyi a történet de az érdekes hogy a feketeszínű vörös szemű farkas minden jelenetben feltűnik.

Köszönöm



2015. márc. 6. 01:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Fekete színű, vörös szemű farkas?!

Egy démon. Ez olyan, mint amikor fekete uszkár kutya képében jelenik meg.

A támadások az ellenségeskedésének a jelei.

Honnan tudom ezt? Ugyanez volt nekem is, csak kutyával.

A lényeg, hogyha álmodod, akkor próbáld meg úgy alakítani, hogy te magad megvéded azokat az embereket, tehát odamész és te leszeded a farkast róluk, ami épp támadja. Megtámadod, ellököd...stb. Ha mindenkiről leszedted, elsősorban magadról, akkor többet ez az álom nem jön vissza.

2015. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!