Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy gyakran visszatérő,...

Van egy gyakran visszatérő, fura álmom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Van, hogy eltörik a gerincem, lábam, vagy le vagyok bénulva deréktól. Több ember is körülvesz, van, hogy utcán vagyok. Mindenkinek mondom, hogy bajom van, segítsenek, mindenki látja is, tudomásul veszi, de valahogy senki sem hív semmi segítséget, mentőket stb.

2015. febr. 25. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy jobban jársz, ha élő nem pedig képzeletbeli barátokat keresel.
2015. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudják,hogy részeg vagy.
2015. febr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Legoman ***** válasza:
100%

Szerintem el kellene gondolkoznod azon, hogy mit teszel az életben, mert nem véletlenül nem segít neked senki, ha mindenkivel bunkón viselkedsz.


De, ha nem viselkedsz senkivel bunkón és mindenkivel kedves vagy, és adsz mindenkinek, de nem várod el, hogy neked is adjanak, akkor csak kihasználnak téged.


Vagy pedig azt jelenti, hogy a környezeted nem olyan, hogy ha te összeesnél valahol, akkor segítsen neked.


3 variációt soroltam fel, de még te is hozzáírhatsz egy párat vagy kiegészítheted.

2015. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!