Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet? Ma reggelre az...

Mit jelenthet? Ma reggelre az előszobafalán lévő óra leesett és csak az üvegrésze tört el.

Figyelt kérdés
Az órát ajándékba kaptam:(
2012. júl. 13. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Rossz volt a felfüggesztés:(


Minek kellett volna még eltörnie? -.-

Üvegrésze könnyebben törik,mint a többi...

2012. júl. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Aha és több mint egy évig bírta a felfüggesztés csak pont most engedte el?

Úgy értem csak az óra előlapja tört el maga a keret nem pedig műanyag és csempére esett.

Mindegy:)

2012. júl. 13. 07:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is esett már le. Nem jelent semmit, megfáradt amire fel volt akasztva, előfordul. Mivel az üvegnek elég egy kis ütés, és törik, ezért tört el. A műanyag mivel rugalmas anyag, ezért valószínűleg pattant egyet a földön csak. Attól mert leesik, és műanyag, még nincs törvénybe foglalva h el kell törnie:)

Nekem volt már olyan is, h kicsúszott az üvegpohár a kezemből, pattant 2őt a járólapon, és mégis egyben maradt. Nincs ebben semmi misztikus:)

2012. júl. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mozgás-szabadságra vágyott.
2012. júl. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Antimod ***** válasza:

Kitől kaptad ajándékba? Vele történt valami?

Ha igen, akkor lehet, hogy van összefüggés, ha nem, akkor valószínűleg anyagfáradás az oka.

2012. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ez egy égi jel volt.... hogy ki kell cserélni az óra akasztóját... -.-'

nehéz a rögzült babonáktól elvonatkoztatni, igaz?... tudom ám. de nme biztos hogy van ennek az óradolognak jelentősége.

2012. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy elég masszív műanyagból van, az üveg meg törékeny. Illetve a gravitáció továbbra is hat a lakásodra. Gratulálok.
2012. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"több mint egy évig bírta a felfüggesztés csak pont most engedte el? "


Ezt sem rétem igazán.

ha 10 évig bírta volna akkor az lenne a gond,hogy 10évig semmi most meg huu leesett...

2012. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
61%
Ezt jelenti:Reggel felkelsz és egy nagy fosdombot látsz a falon azon a helyen ahol az óra volt!
2012. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!