Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban találkoztam Jézussal....

Álmomban találkoztam Jézussal. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Ha megkérdezik,azt mondom ateista vagyok,de tulajdonképpen hiszek valamiféle isteni erőben,létezésben,csak elhatárolódom a demagóg közösségektől.

Pár hete (akkortájt volt sok kis gondom,nagy gondolatoktól voltam terhelve,amelyek az Élettel kapcsolatosak) furcsa álmom volt.Korábban álmaimban szinte minden haláltípust átéltem már,ám ez más volt.Először a hétköznapi életembe csöppentem,ám kezdett elfajulni a dolog,ugyanis egy ponton elkezdtek fájdalmak gyötreni amik a "napok" múlásával egyre hosszabbak és fájdalmasabbakká válni.Ezek a jelenségek az álmomon belül az utcán törtek rám,senki nem segített,a barátaim akikkel együtt sétáltam,azok is eltávolodtak tőlem.Aztán egyszer csak egy ilyen szenvedésnél arra eszméltem fel,hogy egy teremben vagyok,görcsökkel továbbra is,homályos alakok vannak még benn velem együtt,akik szürkés árnyalatúak,és egy barna borostás-,szakállas férfi fehérben.Ott valahogyan egyből leesett,hogy ő Jézus,s ezt mondtam is magamban.Ő bólintott erre,majd mondott valamit,aztán megint az utcán voltam egy átlagos hétköznapon,a fájdalmak elmúltak,én meg boldog voltam.

Mit jelenthet ez az álom?

Úgy érzem kicsit megváltoztam azóta.

17/F



2015. márc. 8. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

Azt, hogy Jézus urunk elszólított. Itt az ideje, hogy megtérj <3

Vagy van jobb ötleted?

2015. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét ötletem,meg vagyok keresztelve,de nem szeretnék elköteleződni nagyon egyik vallás mellett sem...
2015. márc. 8. 19:41
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem is kell. Csak álom volt és kész. Legyél önmagad.
2015. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Azt jelenti hogy eljön a világ vége!
2015. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy az agyad szerint feldolgozandó gondolataid vannak Jézussal kapcsolatban. Talán úgy érzed, hogy ha erősebben hinnél benne akkor boldogabb lennél, vagy valami ilyesmi.

Ami meg az istenhitet illeti, szerintem mindenkinek logikusan, a két oldal érveinek ismerete és megértése alapján kéne a témában döntenie, nem az alapján, hogy egyszer álmodott valamit.

2015. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2015. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha változott benned valami kérdező, az jó jel.

Jót jelent az álmod. Érdemes erre odafigyelni. Kezd el olvasni többet a Bibliát, ismerkedj meg vele. Istennek biztos terve van veled. Imádkozz sokat.


Sok sikert!

2015. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy Jézus -ahogy írva vagyon- tényleg szereti a lelki szegényeket!
2015. márc. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megtérésedet akarja. :)
2015. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jézus maga a szeretet, ez a keresztény vallásnak a lényege, legalábbis én így gondolom. Ezt a szeretetet érezted. Ettől ki ne lenne boldog, akár álmában, akár ébren? :)
2015. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!