Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam egy gyönyörű lányról?

Álmodtam egy gyönyörű lányról?

Figyelt kérdés

Álmodtam egy gyönyörű lányról aki érdeklődött irántam.

Mostanában egyetlen egy álmomra sem emlékszek de ez tisztán megmaradt. A lányt még sosem láttam de mielött komolyabban megtudtam volna róla valamit felébredtem. Mit jelenthet ez?


2015. márc. 21. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Én is álmodtam meg sok mindent, amiknek évek óta semmi nyoma.
2015. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem elég sűrűn van dezsavüm meg már lassan egy éve nem emlékszek az álmaimra de ez megmaradt azért lennék rá kíváncsi hogy mit jelent.
2015. márc. 21. 11:47
 3/11 Legoman ***** válasza:
Lehet, hogy valaki érdeklődik irántad a való életben, csak nem veszed észre, mert nem figyelsz, csak mész előre. :)
2015. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Azt "jelenti", hogy magányos vagy és sokat gondolsz a csajokra, ezért látod viszont őket az álmodban.
2015. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

annyit jelent, hogy szeretnéd ha egy szép lány érdeklődne irántad, így az álmodban megjelent

amúgy azt olvastam, hogy csak olyan emberek jelennek meg az álmodban, akiket már láttál a való életben

lehet meg se jegyezted, csak elment melletted az utcán és álmodban se ismered fel, de már láttad valahol

nem tudom igaz-e, de érdekes

2015. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanezt álmodtam pár napja. Én álmodtam meg először, szóval szálljál le az asztrálcsajomról, mert eltöröm az arcod :D
2015. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valahol láttad már azt a lányt, csak nem emlékszel rá. A legtöbbünknek fel se tűnik, hogy azok az ismeretlenek akikkel álmainkban találkozunk a valóságban már összefutottunk, ha nem is az utcán, a tévében vagy egy újságban már biztos láttad. Azt már még kevesebben tudják (rajtam kívül), hogy a tudatalatti elraktározza az elfelednek hitt emlékeket, ha te nem is emlékszel rá a tudatalattid emlékszik. De ne légy bizakodó, mégha meg is találnád már rég foglalt. Az ilyen lányok az ügynökökben szerelmesek te ocsmány! Kellene mi? Csak álmaidban! xDDDD
2015. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
Talán valaki olyanról álmodtál, aki ott van valahol a közelben, csak azért nem veszed úgymond észre, mert. Nem tudom miért.
2015. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ha itt lenne a közelemben biztos hogy észrevenném ha ő lenne az. Ha láttam volna már azt a lányt akkor biztos, hogy tudnám kiről van szó, de sajnos még nem láttam sose.
2015. márc. 21. 23:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Banán fejű tülkös nőt sem láttál téglalábakkal, de el tudod képzelni.
2015. márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!