Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan álmodhatok egy ismeretl...

Hogyan álmodhatok egy ismeretlennel? És mi lehet a jelentősége?

Figyelt kérdés
Teljesen hülyeség az álmom, de érdekel,hogy ti mit gondoltok róla. Azt álmodtam, hogy egy városban voltam (oda járok suliba) és a buszmegállóban álltam. De hihetetlen nagy vihar jött már már olyan világvége feelingje volt. Szóval mindenki hisztérikusan rohangált körülöttem, leszakadtak a villanyvezetékek, totális káosz volt. Aztán furcsa zajt hallottam, nagyon élénk sípolást. Magába kerített a félelem, de végre jött a buszom. Csak az nem állt meg, hanem továbbhajtott. Így aztán mégjobban beparáztam. Na és aztán kivettem a táskámból egy pici csokit, és azt kezdtem enni :-D utána hirtelen megállt egy busz, és onnan kiabált rám egy srác, hogy siessek, vegyem meg a jegyet, és üljek le. Le is ültem a srác mellé és amikor rám nézett meghökkentem egy ismeretlen férfi volt fekete hajjal gyönyörű barna szemekkel, tényleg annyira szép volt. És elkezdtünk beszélgetni, és megkínált valami cukorkával. Persze elvettem, és kb 5 perc mulva mondta meg, hogy füvet kevert belé. Szóval ott röhigcséltünk éés olyan jól éreztem magam vele. Most is ha rá gondolok meg van bennem az az érzés. Olyan intenzív és élethű volt,hogy tisztán látom az arcát és még a hangjára is emlékszem. És így a mindennapi életben nem láttam, vagy csak lehet nem emlékszem. Bár nem hiszem. Szóval mit szóltok? ;) 19/l

2015. márc. 22. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Csoko- Csoko-lá- là, Csoko- Csoko- dé-dé, csoko lá, csoko dé, CSOKOLÀDÉÉÉ
2015. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod Debi :-P 👌
2015. márc. 22. 09:28
 3/6 anonim válasza:
Lehet majd a közel jövőben találkozni fogsz azzal az ismeretlen férfival.
2015. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Háát nem lenne rossz :-D ;-)
2015. márc. 22. 09:39
 5/6 anonim válasza:
Vagy esetleg már láttad valahol pl. utcán, újságba vagy bárhol amire te nem emlékszel, de a tudatalattid "elraktározta". Így álom formájában láttad őt újra. Nem volt Deja vu-d amikor megláttad az álmodban vagy hasonló érzésed?
2015. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem az nem volt, csak olyan kellemes érzés mint amikor találkozunk egy ismeretlennel, és azonnal szimpatikus
2015. márc. 22. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!