Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van ennek az álomnak valami...

Van ennek az álomnak valami jelentősége vagy csak szimplán hülyeség?

Figyelt kérdés

Most ébredtem fel pár perce, de a konkrétumok már halványulnak. Úgy riadtam fel, itthon voltam, de már nem emlékszem, hogy kikkel, hárman voltunk velem együtt, a másik kettő haver volt. Volt egy furcsa nyaklánc, tudtuk, hogy valami van azzal a nyaklánccal így próbálgattunk minden hülyeséget, majd egyik este valahogy rájöttünk (nem tudom, hogy, nem emlékszem), hogy kell hozzá még kettő dobó kocka, azt hiszem talán valami fura szellem idézést akartunk csinálni, elértünk egy kis hatást, de gyenge volt. Majd rá jöttünk, hogy-hogy kell jól csinálni, valakinek a nyakában kell lenni a nyakláncnak a kezében kettő dobó kockának és a dobó kockát egy lavór vízbe kellett dobni (valamit durmolt is, de egyre halványabb az emlék), amint észre vettem, hogy itt nálunk, este csinálja a 2 haver, pánikba estem és mondtam nekik, hogy ne, de már késő volt. Nem szellemet idéztünk meg, hanem egy furcsa erőt, ami jelen lett a házban.

Rosszul lettünk tőle, szédültünk, homályosan láttunk, elvesztettük az egyensúlyunkat és a szerencsétlenség is nagy mértékben jelen volt, pl: úgy botlottunk, hogy majdnem bele egy nagy pengébe...Mondtam nekik, hogy hagyjuk el a házat, meg voltak ijedve, egymásba kapaszkodtunk és nagyon nehezen hagytuk el a házat, amint ki értünk az ajtón el kezdtünk rohanni a szomszéd fele, már éreztük, hogy jobban vagyunk amint ki léptünk a házból. Én be akartam rohanni a szomszédhoz, hogy ne legyünk egyedül, de ők a szomszéd hátsó sufnijába rohantak be, ezért követtem őket, ott volt egy rossz régi matrac amire le ültünk, mondtam nekik, hogy várjunk reggelig, hátha csak el tűnik az az erő, de meg kell ígérniük, hogy soha többet nem csinálnak ilyet, erre ők teljesen meg változtak rám néztek mosolyogva és azt mondták pihennek egyet és mennek vissza, újra meg próbálják. Ekkor riadtam fel, meg mondom őszintén kicsit meg ijesztett és fura, de deja vu érzésem volt, mintha régebben már álmodtam volna ezt, vagy nagyon hasonlót.


2015. febr. 3. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Az álom az ilyen. Semmi értelme.
2015. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát az a kérdés, hogy szerinted mit jelent.

Nekem az jön le, hogy ezek a barátok valami nem jóban sántikálnak, de Te velük tartasz, bár nem nagy meggyőződéssel.

Félted őket meg magadat is, de ők szerinted nem tanulnak a rosszból. És mennének vissza a veszélybe.

Kicsit otthonról is menekülnél, a szomszédnál biztonságban éreznéd magad.

De félsz, hogy nehéz a dolgokat "visszacsinálni", a kocka el van vetve.

2015. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!