Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Eddig nem álmodtam semmit...

Eddig nem álmodtam semmit vagy csak nem emlékeztem rájuk, de most hirtelen igen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Eddig ritkán fordult elő, hogy úgy ébredtem fel, hogy tudom, hogy álmodtam valamit de nem tudom, hogy mit, csak tudom, hogy álmodtam. Ennél még sokkal ritkábban fordult elő, mikor még emlékeztem is rá. Eddig többnyire mikor lefeküdtem aludni, elaludtam és reggel úgy ébredtem fel, mintha csak pár perc telt volna el. Viszont az utóbbi kb 10 napban rendszeresen emlékszem, hogy álmodtam valamit. Pontosan nem emlékszem rájuk, hogy miket. Illetve már az az érzésem is eltűnt, mintha csak pár percre aludtam volna el, aztán puff hirtelen reggel. Mitől lehet ez a hirtelen változás, hogy hirtelen elkezdtem álmodni? Hallottam olyat, hogy minden éjjel álmodunk csak nem emlékszünk rájuk meg ilyenek, de akkor meg miért kezdtem el hirtelen emlékezni rájuk?

2015. márc. 24. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Nâlam is volt h egy honapig nem emlékszem h álmodtam volna, v elfelejtem mire leirnám. De van h egy hétig folyamatosan emlékszem, le tudom irni. Sztem a fáradtság is köre játszhat, ill h mennyire volt fontos neked, maradandó az álom. Mindenkinek máshogy van. Egyszer emlékszel egyszer nem.
2015. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!