Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valaki megemlíti hogy xy...

Ha valaki megemlíti hogy xy sírt, milyen dolog utána megkérdezni, hogy mennyire sírt?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés zavarna titeket?
2015. febr. 8. 10:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Miután elmondjátok neki hogy xy sírt ezért és ezért.
2015. febr. 8. 10:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Elhagyott a barátnőm/barátom, nem sírtam utána nagyon, csak egy kicsit. Néha kicseppent egy könnycsepp, de nagyon kellett erőltetni. Vagy: úgy zokogtam utána, mint a záporeső. Szóval hülyeség azt fírtatni, hogy valaki nagyon sírt, vagy csak kicsit. Ha valakinek igazán fáj valami, akkor az nemcsak sírásban nyílvánulhat meg, hanem lelki szenvedésben, sírás nélkül is.
2015. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem minden kérdés zavar. Az is ha rólam kérdeznek másokat, meg az is, ha engem faggatnak másokról. Nem csak a sírással kapcsolatban, hanem az égvilágon mindennel. Ha valaki úgy gondolja, hogy valami rá tartozik a másik emberre, azt akkor el fogja neki mondani személyesen. Ha meg nem, akkor pedig tapintatlanság firtatni.
2015. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!