Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez tegnap este...

Mit jelent ez tegnap este tízkor fekütem le és nagyon fura dolog történt utána!?

Figyelt kérdés
nem álmodtam semmit, éjfél elöt tíz percel felébredtem mert roszul voltam és az ablakon besütöt az utszai lámpák fénye a fényben meg megláttam egy fekete lebegő polip szerű valamit aztán fel akartam kelni hogy fényt csináljak és nem tudtam mert teljesen le voltam bénulva aztán elájultam és reggel felkeltem akkor furán éreztem magam nem tudtam normálisan gondolkodní, mi volt az az árny, miért nem álmodtam semmit segitcsetek légyszives!

2015. márc. 25. 20:38
1 2
 11/17 anonim válasza:
dugd fő magadnak Boglárka!
2015. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Pöfe kutfa
2015. márc. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Legoman ***** válasza:

Szerintem is alvásparalízis. Ne foglalkozz vele, és tudni fogsz normálisan gondolkodni. :) Ne agyalj rajta.

Az alvásparalízis mindenkivel megeshet, őszintén bevallom, hogy velem is történt már. Kettő esetre emlékszek.

Azt észreveszed, ha valóság az a polip szerű valami, amit láttál közben.

2015. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
tegnap este megint megtörtént!Most fel tudtam kelni és leugrottam az ágyról de észrevettem hogy az egyik lábamat nem tudom mozgatni és a fejem fájt inkább bizsergett, az az árny nem nagy de nagyon ilyesztö és szerintem az okozza azt amit leíratm nagyon félek nem tudom mit tegyek ma már nem fogog aludni szerintem, megpróbálom lefotózni ha megint jön nem tudom mi lehet, démon?szellem?ufo? fizikailag tud kárt okozni bennem vajon?
2015. márc. 27. 19:50
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha sikerül lekapni muti hátha tudunk többet segíteni
2015. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ez érdekes.. Már kíváncsi vagyok
2015. márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vagy nem fogsz tudni fotózni vagy már el se jön
2015. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!