Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen típusú álom lehet az...

Milyen típusú álom lehet az ilyen? Vagy ez nem is sima álom, hanem alvás alatti asztrál utazás?

Figyelt kérdés

Van egy bizonyos típusú álom, aminek a tartalma, helyszíne más, de vannak benne közös vonások és nagyon kíváncsi vagyok, hogy ennek mi lehet az oka, illetve ha valakinek van hasonló tapasztalata, kíváncsi lennék arra is.

Szóval, ezek az álmok akkor szinte mindig akkor jönnek, mikor reggel visszaalszom.

Közös jellemzőjük, hogy rendkívül tisztán és aprólékosan érzékelem benne a környezetemet.Rendkívül távoli dolgokat is nagyon tisztán látok és ha gyorsan haladok is(pl busszal megyek) akkor is nagyon részletesen megtudom figyelni a mellettem elsuhanó tájat és tárgyakat.Minden nagyon"tiszta" ezekben az álmokban Nincsenek benne az egyéb álmokra jellemző zagyvaságok, összefolyó vagy "homályos" részletek, képek.Ilyenkor gondolatilag is nagyon éber vagyok, mégsem nevezném tudatos álomnak, mert nem vagyok tudatában és nem is próbálom irányítani.Többnyire érdekes tájakon, helyszíneken fordulok meg ilyenkor.

Bár van némi hasonlósága talán a tudatos álmokkal ( "az éberség", amit érzek).Viszont nálam a tudatos álmok nem ennyire tiszták képileg és sokkal képlékenyebb a tartalmuk.

Ilyenkor határozottan az az érzésem, hogy valós helyszínen vagyok, csak nem értem, hogyan, miért, hol?

Kísérleteznék vele, de még nem igazán tudom, hogy fogjak neki.

Valakinek hasonló? Mit gondoltok erről?


2015. ápr. 2. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is volt, hogy határozottan éreztem álmomban, hogy a Marson vagyok. Vörös homok meg minden. Persze aztán felébredtem.
2015. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!