Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy aludjak ott? Mit tegyek,...

Hogy aludjak ott? Mit tegyek, hogy anya ne higgye, hogy lefekszem a sráccal?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom,akivel elég jóban vagyok(10 éve ismerem és amióta szünet van,szinte minden nap találkozunk,szóval már kb. legjobb barát.A szülei elutaznak a jövő héten pár napra és elhívott,hogy aludjak ott,mert úgyis csak ő lesz otthon.Én belementem a dologba,mert régóta szerelmes vagyok belé,ráadásul most barátnője sincs,ami elég ritka nála.

De anya nem akar elengedni,mert nem bírja a srácot és állítja,hogy csak a szexre megy.Lehet,hogy a régebbi barátnőivel csak ezért volt együtt,de velem más a szitu,mi csak barátok vagyunk,nem feküdnék le vele.


14/L



2012. júl. 28. 10:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Én sem engedném a lányomnak, túl fiatal vagy az ottalváshoz. És itt most mindegy, hogy ismerős, vagy idegen fiúról van szó. Ha barátnődnél aludnál, azt engedném.
2012. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%

Az lehet, hogy TE nem feküdnél le vele. De mit tudsz kezdeni azzal, hogy ha bezár a házba, és ne adj'Isten erőszakoskodni próbál?

Lehet, hogy nagyon krimisen hangzik ez, de előfordulhat. 14 évesen még nagyon naiv vagy, persze, hogy a beszélgetések alatt jól viselkedik a srác. De mi van, ha már több hete tudja, hogy elutaznak a szülei? A szép viselkedésével pedig előkészítette, hogy ott akarj aludni nála.

Meg kissé ambivalens, amit írsz: szerelmes vagy belé régen, de közben csak barátok vagytok. Némi ellentmondást vélek felfedezni:) Édesanyádnak teljesen igaza van, a számodra leghasznosabb döntést hozta. Bár ezt te úgysem fogod elfogadni, hiszen 14 évesen már azt gondolod mindent tudsz az életről, és te annyira jól ismered a srácot, hogy az általam fentebb leírtak scak másokkal történhetnek meg, veled nem. Ez sajnos nem így van:(

2012. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%

Most a fiú a barátod vagy a plátói szerelmed? Mert nem mindegy. Ez bonyolítja a helyzetet.

Oké, hogy te nem akarsz lefeküdni vele, de az ő szándékait biztosan ismered?

Anyukáddal egyetértek, hogy nem akar elengedni.

2012. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon jól teszi anyukád, h nem engedi meg. Még kiskorú vagy, az ő felelőssége, ha valami történik veled. Az ő feladata, h megvédjen, még akkor is, ha te nem akarod!


29L

2012. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
99%
Azt ne mondd már, hogy azért akarja hogy ott aludj, hogy hajnalig beszélgessetek Picasso művészi alkotásairól.
2012. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%
Egyet értek anyukád döntésével.Én sem engednélek el...Bármit tehet a srác,sose tudhatod.
2012. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Régóta ismerem,tudom,hogy nem zárna be sehová és nem erőszakoskodna.Tényleg több hete tudja,hogy elutaznak a szülei,de ezt én is tudtam és már akkor megemlítette,hogy talán akkor náluk tölthetnék pár napot vagy valami.


Én szerelmes vagyok belé,de ez számára csak barátság,vagyis néha csinál olyanokat,amikből másra következtetek,de nem akarok vele erről komolyabban beszélgetni,mert lehet,hogy nem is érez semmit,csak hülyéskedik és akkor már barátok sem lehetünk.

2012. júl. 28. 11:27
 8/30 anonim ***** válasza:
98%
" Lehet,hogy a régebbi barátnőivel csak ezért volt együtt,de velem más a szitu " Te csak azt hiszed:) Meglepődnél,hogy egy pasi mennyi időt rátud áldozni egy 'legjobb barátra',hogy megd*gja... Tapasztalat.
2012. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%

"Régóta ismerem,tudom,hogy nem zárna be sehová és nem erőszakoskodna."


Erről beszélek, amikor a tapasztalatlanságodat említettem. Honnan tudod? Bándy Katáról is azt hitték, hogy tud vigyázni magára és nem lesz baja, most halott! Az a denveri moziban nem is tudom hány embert lelövő srác pedig kiváló eredménnyel végzett egy ottani orvosi egyetemen, PhD tanulmányokat folytatott. Mégis egy gyilkos, aki előre megtervezte az öldöklést. Közben pedig normálisan viselkedett, tette a dolgát mint akármelyik hétköznapi ember!

Gondolkozz el ezen.

2012. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%
Jól teszi anyukád, hogy nem enged el. Sehogy ne aludj ott, és semmit ne tegyél. Ha erőszakoskodsz, hisztizel, ne adj' isten, megszöksz, a következő tíz évben sehová sem fog elengedni. (na jó, persze, csak négyben, de kinek kell az?)
2012. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!