Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom, szellem...

Mit jelent ez az álom, szellem követ, vagy valami vészjóslás?

Figyelt kérdés
Fekszem egy szobában több emberrel este, hirtelen felkapcsolódik egy lenti lámpa, eleve csönd volt a szobában, de most feszült lesz a helyzet. A lámpa lekapcsol. Ketten gyanakvóan lemennek a lépcsőn majd hirtelen belülről, agyamból érzek sípolást, és egy különös egyenesen álló fehér sinus görbe rajzolódik ki fehér alapon, mintha valami fájdalmat is éreztem volna, mint egy hirtelen észrevétlen támadás a semmi által. Felriadtam, és még hallottam a belső sípolást, nem is külső tárgy okozta. Nagyon nem értem, mert általában nem szoktam álmodni, ez meg különös, mert álom után is fennmaradt az érzés. Nagyon megilyedtem, megse mertem mozdulni és ezerrel lüktett a szivem. Mit jelenthetett ez?

2015. ápr. 8. 21:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Ilyesmi ábra égett a tekintetembe: [link] csak fekete alapon volt fehérrel és 180 fokkal elfordítva
2015. ápr. 8. 21:13
 2/6 A kérdező kommentje:
90 fokkal*
2015. ápr. 8. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
drogos gruppen party után inkább maradj alva.
2015. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Életemben nem drogoztam :D
2015. ápr. 9. 16:22
 5/6 anonim válasza:
Fuu, nekem elég félelmetes volt, ahogy ezt végigolvastam. Én arra gondolok, hogy esetleg földönkívüli eltérítés hatása (én hiszek bennük, nem viccből írom).
2015. máj. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
XD De a gruppent nem tagadja... XDDDD
2016. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!