Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő késeléses álom...

Visszatérő késeléses álom megfejtése?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Igaz, ezotéria témakörben tettem fel, de nyugodtan jöhet pszichológiai megközelítés is. Szóval mostanában van egy visszatérő álmom, aminek az érzései olyan nyomot hagynak bennem, hogy még reggel is érzem a hatását. Az lenne az álom, hogy találkozok egy idegennel (egy férfival) az utcán (én lány vagyok) aki nagyon jól néz ki, mégis valami rossz érzést vált ki belőlem. Elővigyázatosságot, félelmet, bizalmatlanságot, de mégsem tudok neki nemet mondani, hogy a közelébe menjek. Végül mindig előkap egy kést és az a vége, hogy küzdünk, próbálom tartani a kezét, stb, hogy ne tudjon leszúrni. A végén pedig mindig felébredek. Ez mire utalhat, mit jelenthet? Így, hogy most leírtam van egy tippem, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. :)

2015. ápr. 12. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Vonz, hogy valaki megerőszakoljon, de azért mégsem szeretnéd. Igazából izgalmasnak találod a friss húst és kívánod a vadságot, de azért a szenvedélyes szex jobban vonz, mint gonosz tahó.
2015. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jézusom :D Szerintem nem :D
2015. ápr. 12. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerinted mi? :P
2015. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én ilyesmit még nem álmodtam, szóval csak találgatni tudok. Nyomaszt téged valami amivel nem foglalkozol eléggé, talán menekülsz is előle. Valószínűleg már láttál filmen hasonló jelenetet mint amit álmodsz. Álmodban ezt rángatja elő az agyad az emlékeid közül, mikor a nyomasztó probléma előkerül, így egyszerre foglalkozol is vele meg nem is. Van egy jelenet az álmodban ami leköt úgy hogy az érzés megvan, de a problémával nem foglalkozol.
2015. ápr. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!