Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Folyamatosan visszatérő álom....

Folyamatosan visszatérő álom. Lehet valami jelentése?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam.Ő nagyon nagyképű és majdnem két méter magas.Már többször álmodtam azt,hogy vele verekszem,de nem bírok vele.Volt,hogy bokszoltam,megütöttem,próbáltam teljes erőből ütni,ütöttem a fejét is,meg minden,de ő meg sem érezte.Volt olyan,hogy birkóztam vele,próbáltam földhöz vágni,de nem sikerült.Ma meg azt álmodtam,hogy meglöktem,ő próbált engem megütni,de sikeresen védekeztem.De amikor visszaütöttem,teljes erőből ütöttem,de mintha hozzá sem értem volna.Próbáltam gyenge pontokra ütni,de az sem vezetett semmire.És akkor jött egy másik osztálytársam,aki mondta,hogy nem is én löktem meg,hanem ő.Akivel verekedtem,az meg mondta,hogy "a,akkor nincs semmi baj".

Mintha én csak valami jelentéktelen senki lennék.



2015. ápr. 6. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Folyamatos konfliktusban állsz az osztálytársaddal, nem szereted, tudat alatt megaláznád, illetve móresre tanítanád, amit a fizikai fölénye miatt a valóságban nem tudsz megtenni, és ez bosszant. Ezért álmodban próbálod elintézni, ott sem sikerül. Nem tudom, megbántott-e téged, vagy csak a nagyképűsége zavar, de valószínűleg el kellene vele beszélgetned, lehet, hogy az lenne a konfliktus kezelésének a módja. Nem tudom m zavar benne legjobban, de ha viccesen kezelnéd az ügyet az segítene.
2015. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 wrestler56 válasza:
Előző válaszban egy jó stratégiát olvashatsz, a probléma gyökerét szünteti meg, ha az osztálytársad is partner lesz benne. Rémálom elkerülő taktika: Elalvás előtt egy számodra kedves, általad nagyon ismert témára gondolj, (pl. a kedvenc csapatod összeállítása) gyorsan el fogsz aludni, és remélhetőleg az agyad is kikapcsol. Vigasztalásul: Sok gyereket az általad leírt osztálytárs rendszeresen kínoz vagy ver, esetleg zsarol. A Te problémád ehhez képest...
2015. ápr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!