Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés
Kezdem úgy hogy van egy párom akivel lassan 7 éve vagyunk eggyütt.Nagyon nehezen indult és sokat küzdöttünk egymásért,de sok rossz dolgot tett amit úgy éreztem megbocsátottam neki de ezek szerint mégse teljesen. Azóta úgy érzem jobb valamivel mostanság jól el is voltunk de a bizalmam nem 100% os. Úgy érzem nem vagyok teljesen felszabadult. De mégis azt érzem szeretem , ő is engem ,a lényeg kb 10 hónapja a volt osztálytársammal álmodom hogy járunk. És mindketten szeretjük egymást én boldog felszabadult vagyok és ami fájó boldogabb mint a valódi életbe, tehát szinte ott tökéletes minden és felhőtlen vagyok.Ami rémiszt hogy ennyiszer vele álmodom hol ott nem gondolok rá, nem beszélek vele és mégis ilyen sokszor álmodom ezt. Ami fáj hogy úgy érzem hogy a való életemben akarom ezt érezni a mostani párommal. És össze vagyok zavarodva hogy akkor most nem is szeretem már? Most megvagyunk jó minden nincs vita,sokat is beszélgetünk. De ezt valami jelnek vettem hogy ennyiszer miért pont. Vele. Álmodtam. És azóta nagyon. Zaklatott vagyok. Kérem segítsen aki tud megfejteni.26F
2015. márc. 15. 01:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi rosszat tett, amit te nem?
2015. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyílván nem ez a kérdés. És ez olyan hosszú sztory hogy nem akarom leírni az egészet csak erre voltam kiváncsi mit jelenthet az álom ,de leírok egy párat Nehogy én tűnjek ludasnak.Nem állt ki mellettem bizonyos helyzetekbe amikor ki kellett volna kb soha, régen flölrtölgetett,nem volt őszinte , így egy olyan képet kaptak a szülei rólam amilyen nem vagyok ezért kezdtek el utálni szerintem és sok ideig észre se vettem, mikor ez kiderűlt már késő volt mert már úgy utáltak . Próbálta mondani nékik hogy ő a hibás és azért tette mert hogy "gyerek" volt és a szülei mögé bújt hogy őt védjék.Tehát elárul a éreztem magam. Pl volt egy vita ami nekem fájt és nem szép dolog de veszekedtem vele a telóba egy olyan dologért amit úgy éreztem nem érdemlek meg hogy próbálok mindent beletenni amit tudok, és ő el kezdett síri a telóba és ezzel manipulálni a szülőket higy én veszekszek ő meg sír jaj szegény. Tudom hogy más erre mondaná hogy rég elhagyta volna de ezek mellett jót is éreztem kaptam tőle csak rossz volt ez a kettőség.Én is hibás vagyok vállalom is ezért is írtam ide mert talán mostanra rendeződnének utobbi időbe de nem tudok bízni én szeretem őt ő is engem,ezért akarom megoldani,hogy a kérdésedre is válaszoljak ez cekély % amit ő tett én meg vissza fele ezeket nem,lehet másba én is hibáztam se ezekbe az alapvetőbe hogy igazat mondjak kiáljak stb nem!
2015. márc. 15. 11:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilván ez panaszkodásnak tűnik, de nem az szerintem így nem teljes a történet de akkor fél órát itt lehetne ülni gépelni és leírni hogy ő és én mibe hibázhattunk, de most itt elsősorban az álomfejtésre szerettem volna választ ha lehet.Nyilván ha az egész történetet írnám le lett volna teljes a kép .
2015. márc. 15. 12:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Kívánod a volt osztálytársad?

Átszoktad ölelni a párod?

Van rá esély, hogy kidobjon, mint egy használt gumit?

2015. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért kivánnám pont ezt mondom hogy nem is gondolok rá.

Igen látom nem figyelsz, nem látod amit írtam hogy mostanára rendeződtek a dolgok de nem bízok benne 100% de szeretnék, sok közös program van stb.

Nem csaltam meg sose tenném.

"Van rá esély, hogy kidobjon, mint egy használt gumit?"

Nem értem hogy miért én vagyok a szemét? Mikor semmi olyant nem tettem a 7 év alatt amit meg kéne bánnom, vagy talán hogy álmondtam az osztálytársammal amiről nem tehetek? És ezt én úgy szűrtem le hogy valami gond lehet a való életbe amit magamnak esetleg nem vallok be kb-ra tudom a jelentését ,de meg szerettem volna bizonyosodni hogy jól értelmezem e. Ha nem szeretném akkor nem lennék ezen ki, és nem írnék ide nem értem most ezt!

2015. márc. 15. 12:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Megérdemli, hogy szeresd?

Ő szeret téged?

Ha igen, akkor szeresd.

Ha nem bízol benne, nem neked való.

Ha becsap ki kell dobni.

Próbálj meg nem rágódni ezen vagy elmondani neki, ha bánt valami.


Gügye álmok ne befolyásoljanak.

Tudod őt élvezni vagy szeretni vagy sem?


Tudom, hogy a szorongás és bizalmatlanság benned van. Ha van alapja érdemes megoldani.

2015. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyenként válaszolok amiket kérdezel.

Megérdemli, hogy szeresd?

Úgy érzem igen tett sok rosszat, de megbocsájtottam de sajnos (ami az én hibám) gondolom nem tudtam 100% de ez a célom tesz olyan pozitív dolgokat amivel igen kiérdemli csak hát el kéne hinnem.

Ő szeret téged?

Remélem igen, úgy látom hogy azokat a jeleket ,tetteket mutatja.

Ha igen, akkor szeresd.

Igyekszek neki is mindent testileg, lelkileg megadni.

Ha nem bízol benne, nem neked való.

Hát ha magam felé tudnék kerekedni mert a bizalom az az én hibám a hiánya akkor talán van remény.

Ha becsap ki kell dobni.

Tudom meg kellett volna tenni így döntöttem vállalnom kell a felelőséget érte én választottam de olykor elgyengülök magammal szemben.

Próbálj meg nem rágódni ezen vagy elmondani neki, ha bánt valami.

Köszönöm megfogadom.

Tudod őt élvezni vagy szeretni vagy sem?

Igen, szeretjük egymást , de nálam van az az érzés hogy nem vagyok "felszabadult" ami lehet hogy az egész okozója, és én meg egyből a legrosszabbra gondolok,nem tudom.


és amit utólag írtál valószínű van alapja:/

2015. márc. 15. 12:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem a megoldás mindig elmondani az érzéseidet úgy, hogy nem az a cél, hogy őt megbántsd.

Természetesen annyira nem kell megbízni senkiben sem, hogy az életedet tönkre tudja tenni. És e felfogással nem bunkóság élni szerintem. Sokkal nagyobb bunkóság kérni, hogy a másik a kezünkben lehessen.

Ha igazad van nem kell engedni belőle, max ha piti dolgokról van szó.

A szeretet kölcsönös. Nem csak neked kell könyörögni.

Jobb ötletem nincs.

Álmodban azért lehetett szebb, mert alvásnál nyugalomban vagy és talán könnyebb szűrni az érzelmeket.

Egy kapcsolatban legyetek egyenrangúak. Hagyni kell a másikat élni, de ha szeretitek egymást, ez nemm azt jelenti, hogy 3 hónapig SMS-t sem küldtök.

2015. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!