Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelentenek...

Szerintetek mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársammal rengeteg álmodtam egy hónap alatt, ha jól számoltam 12 alkalommal különböző szituációkban és helyszíneken.

Volt, hogy csak a tömegben tűnt fel, volt amikor csak ketten voltunk jelen de minden következő álmomban egyre közelebb voltunk egymáshoz.

Az első és az utolsó volt a legmaradandóbb.

Az elsőben az iskolában voltunk (9. esek vagyunk) és eldöntöttük, hogy 12. be egymással fogunk keringőzni a szalagavatón. Aztán jöttek azok az álmok ahol eleinte csak messziről láttuk egymást minden álommal egyre közelebb míg utolsó álomban már egymás kezét fogtuk és ölelkeztünk.

És most jön a slusszpoén.

Ő is álmodott velem.

Mindig elmeséltem neki az álmaimat és nagyon furcsának gondolta őket ahogy én is.

Nem vagyok belé szerelmes csak jó barátok vagyunk.

Szerintetek mit jelentenek ezek az álmok?

Bocsi, hogy hosszú lett

15/f



2015. máj. 1. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy sokat gondolsz rá.
2015. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy belé szerelmes?
2015. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy tetszetek egymásnak.
2015. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!