Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Két fajta álmom ismétlődik már egy ideje, de nem találok bennük logikát, remélem Ti tudtok segíteni. Az egyik mindig arról szól, hogy egy hozzátartozóm rosszul van, én akarom hívni a mentőket de nem találom el a számot. A másikban pedig a régi gyerekkori lakásunkban járok és keresek valamit. Aztán hirtelen menekülni akarok, futok le a lépcsőházban de a lépcsőknek nincsen vége. Pedig lassan 10 éve hogy nem jártam ott. Mire utalnak ezek az álmok, ha egyátalán van valami értelmük?
2014. dec. 3. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az elsö álom visszatérö azt jelenti boldogtalan vagy és nemtudod öket felhivni azt jelenti máshogy állsz hozzá a dologhoz mint kéne, bizonyos problémákhoz.

Másik álom, gyerekkori lakás lelket, szeretetet, kedvet jelent de keresel valamit azt jelenti nem tudsz és az élet zűrzavar, nem találod a megoldást.

Menekülni akarsz=nem érdekel téged (kitudja mi miatt?)

Lépcsönek nincs vége=nagyon sokáig nem tud érdekelni, de mégis figyelsz rá

2014. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Első köszönöm, másodiknál pedig nem értem, hogy az ilyen retardáltak miért válaszolnak...
2014. dec. 4. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!