Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Sosem álmodtam még hasonlót.

Figyelt kérdés
Pár hete azt álmodtam, hogy kiderült, hogy terhes vagyok, ráadásul a hatodik hónapban. Furcsa volt, mert ahogy visszaemlékeztem, végig megjött, és az életvitelem sem változott (pl. stressz, hétvégi bulizás stb.). Nem akartam elhinni, hogy babám lesz,egyszerre örültem és szurkoltam, hogy történjen valami, ami miatt elveszítem, és mégsem kell máris anyukának lennem. Később is csak barátkoztam a gondolattal, epret kellett ennem (allergiás vagyok rá), hogy jó legyen a babának, és próbáltam mindig fogni a hasam, mert "a kismamák úgy szokták". Ráadásul nagyon valóságosnak tűnt. Mit jelenthet?

2015. máj. 7. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A hatos szám jelzi, hogy valami dolognak túl vagy a nehezén, amivel sikerült egyenesbe kerülnöd. A terhesség azt jelenti, hogy ennek a dolognak az eredményét, gyümölcsét most várod, ami hamarosan bekövetkezik.

Az, hogy epret kellett enned (amire amúgy allergiás vagy), jelzi, hogy olyam új dolgot róbálsz ki, amit eddig nem csináltál vagy tartottál tőle, a saját fejlődésed érdekében.

Az eper piros és szív alakú, ami azt jelzi, hogy ezt a dolgot szeretni fogod.

2015. máj. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a hatos Vénusz száma, az eper pedig piros és nagyjából szív alakú, így lehet, hogy egy szerelmi kacpcsolat van kialakulóban nálad.
2015. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!