Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt mar nektek olyan, hogy...

Volt mar nektek olyan, hogy az almotokban elaludtatok, es nem tustatok felkelni? (reszletes beszamolo lenn)

Figyelt kérdés

Az almom az volt, hogy elmentem aludni (a szobamba, sotet is volt) es azt almodtam (amit egyebkemt mar par honapja almodtam), hogy egy hazibuliban vagyok. Magamat kivulrol lattam, ahogy beszelgetek...) aztan azt almodtam az almompn belul meg hogy alszok, de azt almodom, hogy nem tudok felkelni. Es mar a nemtudom hanyadik "retegben" voltam, de panikoltam, es eloszor mindig azt hittem hogy felkeltem a valosagba de kozben meg nem. Es mar a vegere az utolso elotti sikban meg teljesen zokogasba keztem es tudtam hogy almodok amugy de azt hittem, sose kelek fel. :(


(Pl. Ugy lattam a retegekben mintha a valosag lenne)


Tudom, hog bonyolult, de szerintetek? Elnezest az ekezethiany miatt)



2015. máj. 10. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ezotéria, inkább betegség kategória, mert pánikbeteg vagy szerintem.
2015. máj. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kis koromban álmodtam, hogy egy medence alján vagyok és fuldoklom. Hiába próbáltam felkelni.

Illetve a körmömet a tenyerembe véstem és nem tudtam felkelni csak fájt.

Meg a legdurvább alvásparalízisem is ilyen volt. Tudatos rémálom, fejbúgás, testelhagyás stb.

Egyik álmomban legszívesebben öngyilkos lettem volna, de azt hiszem nem lettem, mert azt hittem hogy a valóság. Vagy fordítva? Mindegy.


Amúgy itattak már le? Miért veszed ennyire komolyan?

2015. máj. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első kommentelő!


Miért lennék pánikbeteg? Ha az ember azt álmodja, csókolózik más lányokkal vagy ilyenek, akkor sem leszbikus. Vagy ha mással fekszik le álmában, akkor sem jelenti azt, hogy nem szeretné a párját.

2015. máj. 10. 07:29
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves második kommentelő!


Nem, nem itattak le soha. Nem veszem annyira komolyan, csak mikor felkeltem, hirtelen annyira furcsa volt, és egy kicsit ijesztő is. :/

2015. máj. 10. 07:32
 5/8 Ozmium42 ***** válasza:

Én egyszer azt álmodtam, hogy megmérgeztek borral, az egyik legrosszabb rémálmom volt. Lebénultam, mintha aludnék, de tudatomnál voltál, nem tudtam segítséget hívni, mert meg sem tudtam moccanni. Akkor ébredtem fel, amikor megpróbáltam minden erőmmel megmozdulni, és a valóságban is rándultam egyet.


De olyan álmom is volt, amiben aludtam, álmodtam, felkeltem, elmeséltem a szobatársamnak, hogy mit álmodtam.

2015. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom, mi ez, velem előfordul időnként, nagyon utálom!Két dolog lehet: vagy téves ébredés, vagy testen kívüli élmény,amit azért is érzékelsz álomnak, mert nem távolodtál el rendesen a fizikai testtől.Ha ilyen van, legjobb, ha egyszerűen tudomásul veszed és nem hadakozol ellene.Esetleg megprólhatod valamivel próbára tenni a helyzetet, például a levegőbe emelkedni, stb...Tehát tesztelni, hogy álom-e vagy valóság?
2015. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pánikbetegséghez semmi köze.
2015. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wanda8 válasza:

Imered azt a fogalmat, hogy "lucid dreaming"?

Tanulható és hasznos ha szeretnéd kicsit kontrollálni az álmaidat. Nekem is voltak rémálmaim és sokat segített.


Lásd:

[link]

2015. máj. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!