Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a holtak feltámadtak, őket követték a démonok. Aztán jött egy rám hasonlító csávó egy fekete esőkabát szerűségben és szét csapot köztük. Asszem ő is valamilyen démon-féle lehetet, de nem nagyon zavarta, hogy a démonok és a halottak sorra gyilkolják az embereket. Ha jól emlékszem volt egy örvény féleség az utca közepén, és jött egy fekete kocsi épp el akart ütni egy kiscsajt, de elé ugrottam, viszont a kocsi belelökött az örvénybe. Nem sokkal később a pokolban találtam magam, ahol éppen kínoztak engem. Ezt úgy kell elképzelni, hogy beállítottak egy nagyon hosszú sorban, és amikor célba értem volna vissza kerültem a sor végére. Ez így ment nagyon hosszú ideig. Aztán elvették a lelkemet és bezárták egy mocskos cellában. Utána nem voltak érzéseim se emlékeim, nem érdekelt semmi. Később besoroztak démonnak és felküldtek a Földre, hogy harcoljak az emberek ellen, de ott aztán megláttam a szüleimet és a testvéreimet, sőt magamat is, amint elüt a fekete kocsi és én vagyok a volán mögött is, ahogy én vagyok a fekete esőkabátos csávó is. De amikor tenni akartam ellene felébredtem. :D
2015. máj. 14. 10:25
 1/4 anonim válasza:
POKOLRA KERÜLSZ!!! Amugy nem :D Ez elmehetne egy filmbe amit mondtál. :D
2015. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy csinálj egy ilyen filmet.
2015. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja, majd eladom a sztorit Steven Spielbergnek :D

Egyenként nem vagyok egy nagy démon fan rajongó. Ezért se értem miért álmodtam ezt, viszont sokszor vannak hasonló almáim.

2015. máj. 14. 11:31
 4/4 A kérdező kommentje:
...álmaim
2015. máj. 14. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!