Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodhatok olyan dologról...

Álmodhatok olyan dologról amit még nem csináltam soha?

Figyelt kérdés
Én most konkrétan a szexre gondolok. Álmodhatok olyat, hogy szeretkezem úgy, hogy még soha nem csináltam a valóságban ?

2015. máj. 12. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne álmodhatnál?

Egyrészt látod a TV-ben, neten, akárhol, másrészt eleve ösztönösen bele van kódolva az emberbe, szóval álmodban simán előjöhet attól függetlenül, hogy Te még soha nem élted át.

Én is szűz vagyok, mégis szoktak szexuális álmaim lenni. Hormonok, vágyak, stb., éjszaka a tudatalattiból meg előkerül...

2015. máj. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Persze :)
2015. máj. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már repültem is, de van egy olyan érzésem, hogy nem fogok a valóságban.
2015. máj. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
82%

Basszus ne mar :D


Ma en is pont ilyen kérdést akartam feltenni :'D

2015. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán, én például álmodtam már olyat, hogy autókat dobálok és repülök össze-vissza, pedig erre a valóságban igen kevés az esély. :D
2015. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljes mértékig. Alapvetően az álmok (melyeket nem tudsz irányítani), azok legtöbbször a szellemi fejlődésedet serkentik. Innentől kezdve olyan dolgot is álmodhatsz, amit az emberi tudatoddal képtelen lennél felfogni alapvetően.
2015. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogyne álmodhatsz róla.Nem is ez a furcsa, hogy álmodsz olyasmiről, amit még nem csináltál, hanem az a furcsább, mikor a valóságban nem tudod megcsinálni azt, ami az álomban simán ment.Nálam például a cigánykerék volt ilyen.Álmomban nagyon ment, tökéletesen tudtam, hogy kell.A valóságban meg elbénázom.De szoktam pl autót is vezetni tökéletesen, pedig valóságban sosem próbáltam.
2015. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nah valaki tulzásba vitte az esti recskázást...:D
2015. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!