Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vak boszorkánnyal álmodtam,...

Vak boszorkánnyal álmodtam, aki jósolt. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Már néhány napja egyfolytában olyan álmom van, hogy egy vak boszorkány felém jön, kezén hatalmas körmökkel. Megragadja a tenyerem, végigsimítja és azt mondja "a kedvesed 2 év múlva fog beillsezkedni". Már 4. alkalommal álmodom ezt egymás után. A vicces, hogy nincs semmilyen kedvesem, a boszorkányt pedig nem ismerem látásból sem, mert azt mondják sokan, hogy a boszorkány az álomban egy ismerős arca. Csak egy középkorú ráncos nő az, aki vak. A lényeg, hogy egy vak boszorkány jósol nekem az álomban, és szeretném tudni, hogy ez mit jelent! Előre köszönöm a válaszokat, további szép napot!

2015. jún. 2. 12:04
 1/4 Ozmium42 ***** válasza:
Vak vezet világtalant.
2015. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki másnak vermet ás...■
2015. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

,,beillsezkedni"


Te meg az írás ellenőrzésénél vagy homályos.

2015. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha azt mondja, hogy a kedvesed két év múlva fog beilleszkedni, akkor nem is csoda, hogy nincs kedvesed, még. Nos, mivel ez egy álom, kielemezni kell. A hosszú körmök trehányságra sokkal hétköznapibb esetben utalnak. Most jelenthetnek agressziót, vagy hatalmat. Egy erőt, ami még nincs felhasználva. Ez jelenthet felkészültséget a védekezésre, vagy a támadásra. A középkorú nő valamilyen szinten mindenkinek az anyja. Aki megmutatja a helyes utat. (gyerekek esetében tanító, aki feladatot ad) A ráncok. Már nem emlékszem, hogy melyik, de egy skandináv edda említ egy boszorkányt, akinek annyi ránca van, ahány bűbájt ismer. Egyébként a mai folklór egy részében is él a tudat, miszerint a boszorkány a varázslással öregszik. Emellett az, hogy a személy nő, jelenti a termékenységet, az intuíciót, valamint a természettel való szoros kapcsolatot. És most következzék a legjobb rész. A vakság. Ez jelentheti azt, hogy a jóslat hamis. Csak egy kósza hír, hisz egy vak nem láthatja a jövőt, mert vak. DE! A skandináv mitológia főistene, Odin fél szemét adta a mágia megszerzéséért. Ebből kiindulva, az aki vak, lehet hogy két szemét adta a tudásért, ami kétszeres hatalmat jelent. Egyébiránt még utalhat arra, hogy teljes tudatával mást figyel. Úgy értem, hogy nem érdekli mi van most, ő azt látja, hogy mi volt, és hogy mi lesz.


Remélem tudtam segíteni

2018. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!