Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, hogy az exemmel...

Mit jelent, hogy az exemmel álmodtam?

Figyelt kérdés
Az egész ugy történt hogy náluk voltunk. Az ő szobájában beszélgettünk, és egyszer csak azt veszem észre, hogy egyre Közelebb hajol és megcsókol. Egy pillanatra meglepődtem hogy mi az istent csinál hisz neki is és nekem is van párom. És teljesen zavarba jöttem, de ugyanakkor valamiért örültem neki. Aztán elhúztam a fejem arrébb toltam magamtól es kimentem a szobából. És felkeltem.
2015. jún. 1. 17:44
 1/3 anonim válasza:
Úgy tudom, de javítsatok ki ha nem igaz, hogy az álmaink az aktuális vágyainkat és vagy félelmeinket fejezi ki. Hogy neked ez melyik, azt nem tudhatom, de azt tanácsolom, hogy hallgass az eszedre. :)
2015. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti Kedves Kérdező,hogy még mindig viszketsz az exed után és bármikor,ha Ő szeretné...a karjaiba omlanál egy pillanat alatt.


Ezt neked kell érezni,tudni,mennyire vágyódsz még mindig utána. :)

2015. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat:)

Utolso: Hat azt kétlem h ha barmikor akarna akkor a karjaiba futnék mert nem vágyakozom utana es a mostani paromat nagyon szeretem:) es ha esetleg szakitanank mindketten a parunkkal es ujra jarni aksrna velem nagyon oda kene tennie magat ahhoz h ujra osszejojjunk. Nem vagyok az a fajta aki könnyen adja magat. Ami a legtobb ember szerint a körökben hulyeseg de én nem igy gondolom. Meg azert azt is meggondolnam h ujra összejönnek e vele. Mert nemhinnem. Szoval ezert nem ertem hogyan jott képbe.

2015. jún. 1. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!