Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Nagyon...

Mit jelent ez az álom? Nagyon rossz volt :s L/18

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy ilyen alagútba voltam és ilyen fur vasútí sinek voltak.Ezüstszínűek voltak és ilyen erős,kemény de hajlékony anyagból voltak és be lehetett bújni alájuk.Én bebújtam.Aztán a sínek egyre melegebbek lettek és mintha zajt is hallottam volna.Tudtam hogy jönni fog a vonat próbáltam kibújni a sínek alól de valahogy összegabalyodtak rajtam.Felnéztem és láttam hogy jön a vonat.Utána pedig olyan fura volt minden mintha ott lennék a többiekkel de ők nem látnának engem.Az egyik barátnőm az írásbeli érettségim eredményeit böngészte,a barátnőim nevettek valami marhaságon én is mondtam valamit de még csak rám se néztek mintha nem is hallották volna hogy megszólaltam.Aztán egy asztalnál ült pár ismerős arc és egy képet fotóztak amin elvileg én voltam miután elütött a vonat és hogy be kéne azonosítani a holttestet.A nagyapámnak meséltem hogy történt és olyan volt mintha egyedül ő vette volna észre hogy egyáltalán ott vagyok.

2015. jún. 3. 06:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert az álmodban meghaltál, és szellemként itt maradtál. Az álmodban, ha jól veszem ki, nem voltal az emberek szomorúak a halálod miatt. Tehát szerintem valójában attól félsz, hogy nem vagy eléggé fontos a hozzád közel álló személyek számára.
2015. jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én azt álmodtam h leejtettem a gyerekeimet a szakadékba, közben meg nincsenek is gyerekeim :D
2015. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!