Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A lelket lehet látni ahogy...

A lelket lehet látni ahogy kiszáll az emberből halálakor?

Figyelt kérdés
Anyukám egyik ismerősének meghalt a férje,és azt mondta hogy látta hogy kiszállt a lelke a testéből.Elkezdett érdekelni a dolog utána néztem a dolgoknak.Semmiféle ilyet nem olvastam a neten hogy valaki látta volna kiszállni a lelke akárkinek.Mert ha ez igaz lenne akkor tuti lehetne valamit találni erről.Lehet csak beképzelte magának hogy kiszállt a lelke és látta.Mert szegény férj szívrohamot kapott és ezt végig nézte a felesége.lehet hallucinálta az egészet a nagy ijedtségben?

2014. okt. 8. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
csak beképzelte. vagy hideg volt a temetésen és a saját lehelletét látta arra hitte hogy lélek
2014. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ozmium42 ***** válasza:
4%
Nincs lélek, úgyhogy nincs minek kiszállnia.
2014. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
nem
2014. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, ha eleg jo az erzekelesed. Bar hallucinalhatod is, ha nagyon latni akarod.
2014. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden embernek van lelke. Jézus nem azért jött a Földre, hogy elítélje ezt a világot, hanem hogy megmentse a világot a kereszthalálával. Jézus a kereszten felkiáltott az Atyjának: Bevégeztetett! és kiadta a lelkét magából. Három nap múlva Jézus feltámadt a halálból és ez is bizonyítja hogy igenis lelke van minden embernek és reményünk van az örömteli feltámadásunkban.

Ha anyukád egyik ismerőse nagyon vallásos, akkor valószínű hogy látta a lelket. Micsoda szép adomány a Szentlélektől, ha ez valóban történt. Amikor a nagymamám meghalt, én is megéreztem hogy a testéből eltávozik a lelke, de nem láttam. Valami felfoghatatlan érzelem árasztotta el a helyiséget, mikor meghalt. Biztosan ezt érezte anyukád ismerőse is.

2014. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kórházban dolgozóktól is és néhány ismerősömtől is hallottam, hogy a haldoklók főleg a haláluk pillanatában erősen izzadnak, hirtelen hőemelkedésük is lehet. És a megváltozott hőmérsékletű levegő megtöri a fényt, ez látható is. Gondolj csak a nyári országutat perzselő napsütésre, jól látható a más hőmérsékletű levegő. Egymástól függetlenül is ezt mondták és egy angol nyelvű oldalon is találkoztam ezzel a magyarázattal a neten. A dolgokat csak a három alaptudomány (matematika, fizika és kémia) és ezek keverékével (pl. biológia) lehet megmagyarázni. Tehát az nem valós magyarázat hogy látták a lelkét valakinek, ahogy az sem hogy szellemeket láttak. Bár ettől továbbra is lesznek akik ennek ellenkezőjét állítják. Sőt, olyan vizsgálat is napvilágot látott, miszerint a halál pillanatában csökken a test tömege, ami szerintük a lélek távozásának bizonyítéka. Aztán elvégezték tudósok is ezt a vizsgálatot. Az eredmény az lett, hogy a halál pillanatában erősen megizzad a személy és az izzadság egy része el is párolog. Ez az elpárolgott víz tömege egyenlő volt a testsúly hiányával. Kérem a vallásosakat és ezoterikusakat hogy pontozzanak le. Ettől még nem lesz más az igazság.
2014. okt. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem foglak lepontozni, mindenkinek megvan a saját véleménye :)
2014. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!