Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges olyan, hogy a...

Lehetséges olyan, hogy a terhességi teszt negatív, de még is terhes az illető? Van itt olyan kismama, akinek negatív volt végig a tesztje és amikor elment dokihoz kiderült, hogy még is terhes?

Figyelt kérdés
Nekem mondta vki,hogy attól,hogy negatív a teszt még lehetek terhes.Hát ezt elég nehezen akarom elhinni :/
2014. jún. 3. 10:05
 1/9 ivilicious ***** válasza:
76%
Jelen !!! :) negatív teszttel, "menstruációval" (össze-vissza vérezgettem) mentem dokihoz, enyhe mellfájdalommal, azt hittem valami hormonzavarom van, vagy valami :)ott a labori hcg vizsgálat már pozitív volt, uh-n még semmit nem láttak. azóta a 24. hétben vagyok.
2014. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Lehetséges bár kicsi az esély. Ezek a kis vacaknak tűnő tesztek azért elég megbízhatóak. De a 0,01 % esély is esély.
2014. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok!! :)

Én múlthét csüt.re vártam,már 3 tesztet csináltam de mindegyik negatív :(

18.a körül volt p.érésem,akkor voltam együtt a férjemmel.Ma 6. napja,hogy késik. :(

2014. jún. 3. 10:13
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Barátnőmnek egyik terhességét sem mutatta ki a teszt.

És van 3egészséges gyermeke.

:)

2014. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ivilicious ***** válasza:
76%

Most miért lettem lepontozva?:D ilyet :D

Köszönöm, amúgy véletlen baba volt. Nem hittem volna,hogy terhes vagyok -a negatív teszt után.

2014. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha valakinek negatív a tesztje, akkor az még lehet pozitív. Mert ha később történt meg a teherbeesés, akkor még nem biztos, hogy menzesz környékén vagy utána pár nappal kiderül.

Ugyanis ha az illető mondjuk egy extra peteérésből esett teherbe, ami mondjuk a menzeszét megelőzően történt, akkor persze, hogy menzeszt követően egyből még nem feltétlenül mutatja ki. Szóval a negatív teszt még lehet éppen pozitív is, mert terhes az illető.

Szóval volt már nem egy példa arra, hogy valakinek csak menzesz kimaradása után 1-2 héttel lett pozitív a teszt.

2014. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Az utolsóval értek egyet. Olyan nincs, hogy nem mutatja ki, csak max. ha korán csinálta, és utána már nem csinált, és úgy ment mondjuk dokihoz.

Egy idő után ki kell,hogy mutassa, hiszen a szervezetben ott van a hcg, amire reagál a tesz.

Barátnőmnek később volt peteérése, nem mutatta ki a teszt pedig már késett neki, elment dokihoz, kiderült,hogy babát vár. Rá egy hétre csinált egy tesztet és már ott volt a 2. csík. Akkor lehetett kb. 8 hetes!

2014. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

"Most miért lettem lepontozva?:D ilyet :D

Köszönöm, amúgy véletlen baba volt. Nem hittem volna,hogy terhes vagyok -a negatív teszt után."


Szerintem azért mert szegény butuska kérdezőket mindig felbiztatják az olyanok, mint te, és aztán nyilván nem terhesek...


volt már valakivel olyan, hogy a szivárvány végében kincset talált?

2014. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hééé ácsi-ácsi!!NEM VAGYOK BUTUSKA KÉRDEZŐ!!Nem egy tudatlan tini vagyok,anya vagyok már,van egy gyermekem!!Azért kérdeztem csak,mert ma a 6. napja,hogy késik,3 negatív teszten vagyok túl,de vérzés még mindig nincs,továbbra is késik,és a tesztek szerint nem vagyok terhes.Extra p.érésem meg ha volt is,az tuti nem termékenyült meg,mert csak 18.án voltam együtt a férjemmel. Csütörtökre vártam,de nem jött meg.Az egész 7végét végig teszteltem,de hiába.Félek,hogy ha nincs terhesség,akkor mi áll a háttérben.Soha semmilyen hormon problémám nem volt,a kisfiam is egyből sikerült,rendben megtapadt,rendben kihordtam.Értetlenül állok a dolog előtt :(
2014. jún. 3. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!