Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kisérlet az álmokkal kapcsolat...

Kisérlet az álmokkal kapcsolatban. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Németországban élek, itt még mindig suli van, és biosz órán szó került az álmokról. Velem gyakran elöfordul hogy elalszom fülhallgatóval, és olyankor az álmomra kihat a zene/film amit hallgatok/nézek. Sokszor pl az álmaimban ilyenkor koncerten vagyok, vagy az emberek a zeneszövegeket mondogatják. Ezért arra gondoltam hogy csinálok egy prezentációféleséget, ahol random emberek (ezek lennétek ti) betesznek egy adott zene playlistet/filmet és fülhallgatóval elalszanak, mennyire hat ki az álmaikra amit hallanak.
2015. júl. 4. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én szerintem mindig feketét álmodtam, amikor zenét hallgattam. Nem emlékszem álmokra és csak jót aludtam.

Ezt a számot régebben sokat hallgattam:

https://www.youtube.com/watch?v=i5-p3b8BT18

Te miket hallgatsz?:)


A filmek szokták a hangulatomat befolyásolni és elgondolkodtatni, hiszen minden hat mindenre. Csak az irányok és mértékek nem a mindegy kategória...

Uncsi az óra?:D

Nincs szép és jó fej vagy jó fej haver a közelben?

Szerintem a környezet miatt álmodsz inkább. Milyen koncerten lennél?:P

2015. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De told ezt, ha nem tetszik:)

https://www.youtube.com/watch?v=Fq3QmtV8vT0

2015. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Néha énekelek álmomban, eszembe jutnak rég elfeledett szövegek is. Már csak azt remélem, félálomban nem dúdolgatok ilyenkor. :)
2015. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!