Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ezért mondják...

Szerintetek ezért mondják hogy ne legyen pánik? Vagy mert ténleg nem lesz semmi? Folytatás lent

Figyelt kérdés

Valóban várható becsapódás? Veszélyben van a Föld?


A NASA válasza: Semmi rossz nem fog történni a Földdel 2012 decemberében. A bolygónk ugyanúgy forog tovább, ahogy azt az elmúlt négybilliárd évben tette, az elismert tudósok világszerte úgy tartják, hogy semmiféle veszély nem leselkedik ránk az űrből.


Az ütközés a Nibiruval, az X bolygóval vagy az Erisszel csak egy internetes hoax.


2012. dec. 18. 20:17
1 2
 1/16 x) ***** válasza:
75%
A NASA megcáfolta (és rajtuk kívül még x nagyobb szakértő szervezet). Akkor mi a kérdés? Te látsz meteorrajt meg hatalmas égő kisbolygót száguldani a Föld felé? Én sem. Csak mondanám hogy 3 nap van 21.-ig...
2012. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
valamit látok amugy viccen kivül nem látok semmit és nagyonn idegesit már ez fellépek egy oldalra kijön egy animáció ahol van egy föld és egy meteor és ott van mellete click here
2012. dec. 18. 20:24
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem, nem várható becsapódás. Nézz ki az ablakon, ha látsz egy hatalmas fénylő valamit, ami közelít, akkor várható becsapódás.

Mivel ilyen nincs és már csak 3 nap van dec 21-ig, nem nagyon lesz becsapódás.

2012. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De akkor vasárnap mért ment el az áram? nem csak nálunk hanem máshol is
2012. dec. 18. 20:26
 5/16 anonim ***** válasza:

Istenem, a világtörténelemben most ment el először az áram?

Egyébként elárulom neked, mi miatt.

1. Ónos eső miatti jegesedés által okozott vezetékszakadások, illetve idegen tárgyak [faágak] a vezetéken.

Csak én tudtam felhívni az ÉMÁSZ-t és megkérdezni?

2012. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen, ha a NASA ezt állítja, akkor egyértelmű, hogy kamuzik, és mind meghalunk!
2012. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezek szerint amugy ma voltam tescoban és nem volt gyertya se gyufa se konzervek csak pár darab
2012. dec. 18. 20:54
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Persze, mert sok a paranoiás. Azért kíváncsi vagyok, az ilyen emberek vettek-e Karácsonyi ajándékot? :D
2012. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én vettem barátnőmnek de kicsit én is tartok
2012. dec. 18. 20:58
 10/16 anonim ***** válasza:
azért ezen a h.lyeségen is sokan megszedhették magukat pár milliárddal...
2012. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!