Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a gyereke (2-3 éves) éjszaka többször kér inni?

Figyelt kérdés
Van hogy egy éjszaka 5x is kér most hogy beteg óránként kelt. Cumis üveget kéri mert az nyugtatja meg. Vettem neki már csőrös poharat, tanuló poharat de nem kell neki egyik sem. Így az éjszakai szobatisztaságot el is felejthetem. Hogyan szokassam le róla? Csak vegyem el tőle? Tanácstalan vagyok. Most várom a kistesót és rettentően kimerült vagyok a nem alvás miatt.

2014. nov. 6. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Iszik is sokat vagy csak eppenhogy? Kulon alszik ugye? Az is lehet, hogy tudatosult benne, hogy jon a kisteso es a figyelmedet szeretne. O az ejszakat valasztotta erre.
2014. nov. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És mióta csinálja ezt,csak most kezdte?Az én kislányom szombaton lesz 2 éves,de ő 7 hónapos korától mióta abbahagytam a szoptatást azóta rengeteget iszik,éjjel is,és csak a cumisüveggel nyugszik meg.Rengeteg pelenka fogy,és már nagyon kimerült vagyok.Most hogy betölti a kettőt,le kell valahogy erről szoktatnom,még gondolkodom rajta hogy hogyan:)
2014. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Általában hajnali 1-kor indul a buli és jó esetben megúszom egy ivással. Akkor is csak 2-3 kortyot iszik. Rossz esetben rá 20 percre megint és megint. Amúgy napközben rengeteget iszik, már a bölcsiben is megjegyezték, hogy sokszor kér inni. Minden reggelt 3-4 pohár innivalóval indít, minimum 2 liter folyadékot betol napközben, mégis kel éjszaka is. Egyszerűen rémálom, hogy nem lehet egyszerre 2-3 óránál többet aludni.
2014. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jelen. A 2 éves fiam is rengeteget iszik. Úgy használja a cumisüveget, mint más gyerek a cumit, állandóan a szájában lóg.

Mostanában sikerült legalább nappalra előtérbe helyezni a poharat, de éjjel addig sír, míg nem kap. Megiszik 1,5 dl-t és alszik tovább (szájában az üveggel). 2-4x minimum ébred és kér, van, hogy óránként.

Most épp kicsit jobb a helyzet, de mindig hullámzó. Van, hogy éjjel 3-4x kell kicserélnem a pelenkáját.

Egy szobában alszik az 1 éves hugával, mostanában ő is ébred éjjelente 2-3x. :(

2014. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rég óta csinálja ezt jobban bele gondolva kb azóta hogy elhagytuk az éjszakai evést.

Most csináljuk a szobáját eddig velünk aludt de ezelőtt is ez ment.

Nem tudom mit kéne csinálni. Kicsit félek a külön szobától mert ha ott is ezt fogja csinálni azért oda át szaladgálni nem lesz jó dolog. Igy csak az ágyáig kellett mennem.

"Azért kicsit megnyugtat hogy nem csak mi vagyunk ilyen kaki helyzetben" tudom gonoszul hangzik de gondolom ti is tudjátok milyen azt hallani hogy:-az én gyerekem már ennyi meg ennyi hónapos korától alszik.. Stb stb.. Ez kicsi megnyugvás. :)

2014. nov. 6. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Enyem 1 eves elmult cicizni kel legalabb 3x.

Ha a cumisuvegen cumizik vagy alig iszik akkor valoszinu ez nyugtatja meg. Vagy birod meg vagy kibirsz kb.3 ejszakat es nem adsz neki....bar en ezt nem partolom mert mi van ha tenyleg szomjas. Vagy megvarod mig kinovi.

Ha sokat iszik extrem modon erdemes egy vercukorvizsgalatra elvinni (nem remisztgetni akarok) de inkabb deruljon ki ha cukorbetegseg.

2014. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!