Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rémálmok gyötörnek az utóbbi...

Rémálmok gyötörnek az utóbbi 1-2 évben. Nem mindig ugyanaz, többnyire nem ismétlődnek, de minden álmomban én vagyok veszélyben, én félek, stb. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy nagyon sűrűn előfordul és ilyenkor nem érzem magam elég kipihentnek, mind1 mennyit aludtam, feszültebb vagyok.. Arra már nem is emlékszem hogy utoljára mikor álmodhattam jót... Kit kereshetnék fel ezzel, vagy mit tehetnék ami segítene?

2015. júl. 26. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne menekülj a broblémák elől az életedben
2015. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gyémántlány ***** válasza:

Az álmok felszínre hozzák a tudat alatt elrejtett félelmeidet, vágyaidat, esetleg elfelejtett eseményeket a múltból. Fontos ezért odafigyelni, hogy mik is történnek az álmaidban konkrétan. Sok mindenre lehet következtetni belőlük.

Én például (hülye példa lesz) gyakran álmodom azt, hogy zuhanyzok, és valaki elhúzza a függönyt, és meglát engem meztelenül. Tudom magamról, hogy amiatt álmodom ezt, mert szégyellős vagyok, és félek attól, hogy valaki ilyen módon betör a privát szférámba.

Ez egy elég konkrét példa, de sokszor az álmokat képletesen kell értelmezni.

Mitől félsz az álmaidban pontosan? A munkahelyeden, iskoládban vagy? Mert ha igen, akkor a félelmed valószínűleg ehhez a helyhez köthető.

Úgy tehetsz ellene, hogy elfogadod a félelmeidet, és megpróbálsz szembenézni velük, megszüntetni őket a való életben.

2015. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen, az elsö jol mongya, a bro-blémák előll menekűlsz, pedig jo a seged és a meled is!
2015. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elso korben az összes tükröt vidd ki a szobából. A tv és laptop is számít.


Ha nem megy, akkor takard le valami kékkel.


Írd meg változott e!

2015. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!