Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyat álmodok, ami a jövőben...

Olyat álmodok, ami a jövőben megtörténik?

Figyelt kérdés
Nos, magam sem gondoltam, hogy valaha is ilyenekkel fogok foglalkozni akár egy percet is (itt az ezotériára, meg az ehhez hasonlókra gondolok), de mégsem tudom felfogni, hogy hogyan lehetséges ez. Régebben is történt már olyan, hogy álmodtam valamit, emlékeztem is rá, és néhány nap múlva megtörtént... Na jó, nem teljesen ugyan az mint az álomban, de a szituáció, meg amiket mondtam, vagy amiket mondanak szinte szóról-szóra megegyeztek. Tegnap és tegnapelőtt is volt olyan álmom, ami valóra vált... A kérdésem igazából annyi lenne, hogy nektek is volt már ilyen? Mitől lehet ez?

2015. aug. 6. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
hogy mitől van ez azt nem tudom, nekem talán egyszer ha volt ilyen, de hallottam már több embertől is hogy megálmodták a jövőt. mindenesetre elég érdekes :D
2015. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ktk312 ***** válasza:

Ezerszer. Mégsem hittem a természet felettiben és most is vannak kétségeim.

Meditálással ezek az álmok sűrűsödnek s nekem le is rövidült egy két napra a beteljesülési ideje. Persze még mindig vannak, olyanok amik jóval előrébb mutatnak. Például ma is, alig várom hogy megtörténjen, mert jól beolvasok az illetőnek xd

2015. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem volt olyan, hogy több hónap múlva teljesült csak be. :D
2015. aug. 6. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de biztos, hogy volt már ilyen álmom, csak nem emlékszem rá teljesen. Mert fura módon, csak akkor jut eszembe, hogy korábban ezt már álmodtam, miután megtörtént az esemény. :D
2015. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem ha régen álmodtam és megtörtént, akkor volt az a bizonyos Deja-Vu érzésem, aztán rájövök, hogy héé, ezt én álmodtam régebben. :D
2015. aug. 6. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt ugyan ez! :) Bár főleg jópár éve, de néha még ma is előfordul. :)
2015. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, hogy az egyik legjobb álmom valóra fog-e válni. :D Bár ha igen, az nagyon valószínűséggel csak jövőre lehetséges.
2015. aug. 6. 19:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Az álmodtam, hogy esni fog, és esett is. Igaz, várnom kellett pár napot, de bekövetkezett. A helyszín más volt, de mindkettőben vízcseppek estek.
2015. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!