Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez most milyen álom volt?

Ez most milyen álom volt?

Figyelt kérdés

Már többször álmodtam ugyanezt,nem huzamos ideig,de időnként előjön,és akkor van,hogy 2-3 napig ezt álmodom,vagyis ezzel ér véget az "álmom".

Nos:

Az álom előzményeire nem emlékszem,csak arra,hogy félálomba,vagy majdnemhogy ébren vagyok,nem nagyon tudom eldönteni.A lényeg,hogy ott fekszem az ágyamban,látom a szobám (nem kívülről látom magam),tehát rendes mintha fent lennék,és feküdnék a sötét szobába. De mozdulni akarok,nem tudok,mintha valaki lefogna,hallom hogy egyre hangosabban ordít valaki mellettem,mögöttem,valahonnan,és egyre jobban próbálok mozogni,sehogy se megy,próbálok kiáltani,segítséget kérni,de nem bírok,csak nyögdécselni tudok,a hang egyre közelebbi és egyre hangosabb,de nekem egy jaj szó se jön ki a torkomon. Vége nincs igazából a dolognak,talán mintha elmúlna az egész,vagy visszaalszom,nem is tudom. Minden esetre akkor nagyon ijesztő a dolog,egyik legijesztőbb élményem,amit eddig tapasztaltam,nem csak álom terén. A hang egy mély férfihang,ami kicsit segítségkérő,de agresszív is. Nem síró üvöltés,hanem elég dühös,és egyre közeledik,hangosabb lesz,végén már nagyon hangosan ordít.


Nem tudom mi ez,havonta egyszer-kétszer "álmodom" aztán van,hogy egy hónapig egyszer sem. Majd összesz@Rom magam,mondanom sem kell.


2015. aug. 6. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Pár éve szinte ugyanilyen álmaim voltak, nem tudtam megmozdítani egyik testrészemet sem, és egy hangot sem tudtam kiadni. Ordító hang viszont nem volt, de ugyanúgy valakit hallottam (nem tudom már mit hallottam), aki miatt meg akartam szólalni, el akartam mozdulni és féltem. Egy idő után elmúltak ezek az álmaim, de idén visszatért sokkal erőszakosabb formában, feküdtem a földön és vértócsa volt körülöttem (természetesen ekkor is teljesen sötét volt).

Ekkor elmentem egy ismerősömhöz aki ért ilyesmihez. Ő azt mondta, hogy ez a lelkiismeretfurdalást, vagy az aggódást takarhatja, valami rendezetlen ügyed van ami belül nyomaszt. Tedd egy kicsit rendbe az életet, és mindenképp pihenj többet.

Persze ha a realista oldalon szólok, akkor ügyelj arra, hogy elalvásnál ne csavard be magad takaróba úgy, hogy valamelyik testrészed le van szorítva, amitől nem tudsz könnyen mozogni, legyen egy "szabad tered" az ágyban, ugyanis ez is befolyásolja az álmokat, a fizikai hatásokra így reagál az agy. :)

Remélem tudtam segíteni!

2015. aug. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
alvásparalízis
2015. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Becsavarva biztos nem voltam,29 fok van még éjszaka is a lakásba :D

De nem igazán tudom,hogy álom volt-e,nagyon a valóság és az álom peremén történt a dolog. Azért is ilyen ijesztő,mert nagyon,de nagyon valóságos volt az "élmény",tehát szinte magamnál voltam,de mégis nagyon "túlvilági" volt az dolog,hiába a szobámba történt (vagy a fejembe). Persze,ha az ember félálomba van,akkor sokmindent másképp érzékel,vagy bemagyaráz dolgokat. Tisztázatlan dolgomból van egy pár,leszek 80 éves,mire mindet rendbe rakom :D

2015. aug. 6. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor viszont tényleg alvásparalízis, ahogy a második írta:) (első voltam)
2015. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alvásparalizis.Közben talán egy másik dimenziót is érzékeltél már.Hogy mindíg ugyan azt hallod közben ez érdekes, lehet hogy van egy szellemetek...

Nekem is volt alváspaalizisem számtalanszor.Általában olyankor mikor háton fekve aludtam és fura módon olyankor a takaró mindíg le volt dobva rólam, pedig gondosan ügyelek arra, hogy legalább a lábamat fedje.Tényleg ijesztő.

2015. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja,és a másik,most hogy a takarót mondod. Én mindig úgy alszom,hogy ahol a takaró gombos oldala van,az a lábamnál legyen. És egy időben gyakran keltem úgy,hogy meg volt fordítva a takarom,pedig erre tényleg NAGYON ügyelek! :D

Lehet kis hülyeség,de én mindig nagyon meglepődtem...

2015. aug. 7. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra én is ügyelek, hogy a gombos része a lábamnál legyen, de én azért, mert úgy vettem észre hogy ha fordítva van, akkor rosszat álmodok.
2015. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!