Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki írna véleményt az...

Valaki írna véleményt az álmomról?

Figyelt kérdés
Az előzményt inkább nem írom le, mert hosszú, de volt egy pont ahol kezdett nagyon fenyegetővé és negatív hangulatúvá vállni, de igazából végig az volt. A buszon ültem. Ismerősökkel mentünk valahova, de mellőlem mindenki elült. Rajta volt egy régi legjobb barátnőm akivel közben beszélgettünk. Mintha azért ült volna el ő is mellőlem "mert nem szabad velem barátkozni", de mégis beszélgettünk. Egy furcsa helyen voltam a hugommal, megláttam egy fiút (aki szidkozódott hangosan, engem szidott) egy lányt, akinek a barátnőivel régen összeverekedtem, odajött beszélni a barátjáról, hogy tényleg megcsallja-e? De csak a hugommal beszélt, engem levegőnek nézett. Elmentem onnan, sétáltam ebben az egyébként idegen városban és a kezembe termett egy halom orvosi lelet, nagyon sok volt. Közben szemben jött velem a hugom és a lány, lenézően néztek rám. Szóval, azok én leleteim voltak, hirtelen rátekintettem és csak annyit szűrtem le, hogy "agyi felmetszés" meg elmebetegségről volt szó. Oda siettem egy orvosi rendelőhöz, benéztem az ajtón de nagyon sokan voltak. Közben az ajtóban visszatükröződve láttam, hogy görbe vagyok. Csak körbén tudtam menni. Kívül volt egy asztal, egy szék. Leültem. Mindenki aki eljött arra nagyon nézett engem, de nem érdekelt neki álltam olvasni mi van a papíron. Valami olyasmi volt, hogy gyógyíthatalan, elmebetegség, minden gyógyíthatatlan betegséget a sátán okoz, a világa sátán hatalma alatt áll, vannak olyan gyógyíthatatlan betegek akik sátáni megszállás alatt állnak...ezeken nem lehet segíteni stb. nem is olvastam egyébként, csak néztem a papírt és tudtam mi van oda írva. Egyszer csak kínyílt a melletem lévő vas ajtó valami hihetetlen erővel, a székem összerogyott alattam, a föld megnyílt és zuhantam a sötétségbe. Utána felébredtem, pár mp-ig alvási paralízisem volt. Izzadtam, a sírás kerülget ébredéskor az ilyen álmok után és egyébként elég gyakoriak.

2015. aug. 12. 10:13
 1/4 anonim válasza:
Ez nagyon nagyon lelkiismeret furdalásnak tűnik.. Szegény, sajnállak! :/
2015. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az igen. Ellette milyen filmet néztél? Meg ha oroszat álmodsz csúkd be a szemed az állómban és felébrec. Nekem mindig használ. De sajna már sosem szoktam álmodni. :(
2015. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
*Előtte, *rosszat.
2015. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Duenna ***** válasza:
Félsz valamilyen betegségtől. Vagy a családban volt/van beteg, és félsz, hogy te is elkapod, vagy ilyesmi.
2015. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!