Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az a problémám hogy 12 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problémám hogy 12 éves vagyok és úgymond tudat alatt vagyok szerelmes szóval:Szerelmes vagyok de nem akarok semmit mert fiatal vagyok és osztálytársam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régen már voltam ugyan ebbe a lányba szerelmes és akkor ilyen torzult személyiséggel beálltam a "menők" közé de rohadtul nem illedtem oda jelen.Mielőtt mondanátok :rendesen tanulok,nem nem akarok járni vele,nem nyafogok fasza életem van,csak segítséget kérek

2015. jan. 4. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez nem igazi szerelem csak kis fellángolás akkor. Ne búslakodj :)
2015. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A fellángolásokat meg kezeld a legegyszerűbb módszerrel, verd ki
2015. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:

Használd az erőt, Lüke ;)

25/F

2015. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De.... Akkor hogy vagyok olyan szerencsétlen hogy 2-odik óta kis szünetekkel folyamatosan fellángolásom van? :(
2015. jan. 4. 22:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Figyelj,ha tudod hogy nem szeretnél kapcsolatot(ezt irtad nem?) akkor ne szomorkodj miatta. Ket eve fellangolas? Tudatositsd magadnak h nem vagy bele szerelmes. Am egy kerdes, miert nem akarsz kapcsolatot?
2015. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mert 12 éves vagyok, osztálytársam,éretlen vagyok(lelkileg),
2015. jan. 4. 22:08
 7/13 anonim ***** válasza:
én is voltam már ugyan ilyen helyzetbe én azt csináltam hogy nem foglalkoztam vele és elmúlt
2015. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Figyelj, ahogy elnézem nem vagy a legéretlenebb 12 éves fiú :) ha a lány is hasonló szinten van akkor nyugodtan kezdeményezz szerintem. Az én barátnőm 12 éves kora óta együtt van a barátjával. (most 15) És az elején semmiféle komoly dolog nem volt a kapcsolatukba. Fogták egymás kezét. Csókolóztak és mindent megosztottak egymással. Támogatták egymást. Szerintem emiatt ne aggódj, ha szereted. :)
2015. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Quasar07 ***** válasza:

Szerintem ha már két éve ezt érzed, ez már szinte szerelem. De van még időd bőven, hiszen a lányoknak végtelen a türelme.... egész életünket várakozással töltjük.. Remélem érted az iróniát.:')

12 persze hogy még nem vagy érett lelkileg.. a fiúk sokkal később érnek, mint a lányok. Ha majd még 15 vagy 16 éves korodban is ezt érzed, akkor ideje lesz lépned valamit az ügy érdekében xd

2015. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És a legeslegrosszabb hogy ő is szerelmes ...ááa abbahagyom mert nem fájdítom a szivemet
2015. jan. 4. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!