Babát szeretnénk, ha nem reped meg a tüsző, csak megnő 30mm fölé, álcisztává alakul és mensi utánra eltűnik, akkor nem lehetséges a terhesség se?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni, vagy tanácsot. Az utóbbi időben, havonta járok nőgyógyászhoz, és minden hónapban (2 hónapja) egy 32, 35 mm-es tüszőt talált a petefészekbe. Mivel ekkora méretnél ez már inkább ciszta, így ezt írom. De mivel egyik hónapba jobb másikba bal oldalon volt, és volt pár mm különbség is, tehát nem rendes ciszta, hanem olyan tüsző, ami nem reped meg hanem mensivel távozik vagy felszívódik, vagy elsorvad. Lehetséges így hogy van peteérésem? Vagy ebben az esetben, valami rendellenesség állhat a háttérben és ki kellene vizsgáltatni? Létezik, hogy több tüsző is van a petefészekben és egy másik megrepedhet, ami által teherbe tudok esni? :(

2015. jún. 27. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem reped meg, akkor elmarad az ovuláció, így nincs petesejt, amit meg lehetne termékenyíteni. Túl vagy stimulálva, ha ennyitől nem reped meg, akkor más gond lesz. Barátnőmnél inkább csak így cisztákat gyártottak folyamatosan, és nem ismerte fel a nőgyógyásza a PCOS-t, abban meg aztán örökre stimulálgathatott volna. A hármas kezeléssel meg 2 hónapon belül babás lett.
2015. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmilyen kezelést nem kapok :( Nem is vagyok nagy szakértő. Mivel egy gasztroentologiai vizsgálaton hasu uh-on derült ki, hogy van egy cisztám, igy elkezdtem járni nőgyógyászhoz. Első vizsgálton a nődoki is látott és visszahívott mensi utánra, akkor viszont már nem volt Most a másik oldalamon van egy hónappal. Valószínű ha újra elmegyek akkor már megint nem lesz semmi mivel most van meg... Nem értem ezt a túl stimulálást... :( Leírod?
2015. jún. 27. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!