Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok állandóan...

Demo1 kérdése:

Miért álmodok állandóan kígyókkal?

Figyelt kérdés

Van, hogy hetente többször, van, hogy csak havonta, de a lényeg,hogy nagyon nagyon gyakran álmodok kígyókkal. Ezt nem lehet szimplán letudni azzal, hogy megnézem az álmoskönyvben a jelentését, mert nekem ez kisgyermekkorom óta visszatérő motívum. Kicsiként csak úgy tudtam elaludni, hogyha anyuka és apuka benéztek az ágyam alá és megnyugtattak, hogy itt nincs kígyó, nyugodtan alhatok.

A kígyók álmomban nem bántanak, csak hemzsegnek körülöttem, de baromira félek tőlük, nemcsak éjszaka, hanem nappal is, sokszor beképzelem, hogy itt van egy a lakásban..már betegesnek gondolnám. Valaki azt mondta, hogy az előző életemben biztos volt közöm kígyókhoz. Sajnos, ha már valaki kimondja, hogy kígyó, egyből összerezzenek és szinte biztos, hogy akkor éjjel benne lesz az álmomban. Bármikor, amikor velük álmodok, nem alszom ki magam és borzasztóan félek. Tippek esetleg?



2015. szept. 16. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=V0erhSyuSSw


Legközelebb gondolj arra, hogy csak álom.

2015. szept. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. szept. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy meditálsz-e, de ha már itt az ezotériában tetted fel, olvastam meditálással kapcsolatban, hogy fel lehet ébreszteni valami energiát amitől kígyókat fogsz gyakran látni. Keress rá a Googleben Kundalini kígyó.
2015. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!