Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy nagyon furcsa álmom volt....

Szerpentin Szersei kérdése:

Egy nagyon furcsa álmom volt. Bővebben lent, mert ide nem fér ki. Én nem értem?

Figyelt kérdés
Ma este azt álmodtam, hogy még mindig tegnap reggel van, ezért felkeltem, de a telefonom valamiért idegesen elkezdett velem üvöltözni, ezért felálltam, majd megfogtam a telefont és lenémítottam, de még mindig hallottam, hogy valaki szól értem. Nem értettem, hogy mi történik, ezért elmentem iskolába, és bezártak az egyik terembe. Akárhányszor kinyitottam az ajtót, egy sorfal állt ott, és arcon rúgtak labdával. Ekkor eszembe jutott, hogy lehet, hogy az ablak még nyitva van. Odamentem, megpróbáltam kitörni, de nem sikerült, ezért a kilincsel kinyitottam, majd találkoztam egy koalamacival aki épp egy fára mászott fel. Mivel halál félelmem volt, ezért a koala macit elkezdtem bökdösni egy nyársfával, erre a koala maci felvette az én telefonomat, ami újra elkezdett ordibálni. Ekkor realizáltam, hogy az az ébresztő hangom. Felkeltem, majd körül néztem, és láttam, hogy a szobám televolt rakva koalás poszterekkel. Nem tudtam, hogy mit tegyek, csak ültem a szoba közepén egy pár zokniban, amikor is a képekből elkezdtek előmászni a koalák. Nagyon megijedtem, és a valóságban szerintem eldobhattam a párnámat, mert azóta nem találom. A koala macik agresszívan másztak felém, és az egyik elkezdett tojásokat rakni a számba. Nem tudtam lélegezni, majdnem megfulladtam. Egy pár perc múlva a tojások elkezdtek mozogni, és kikeltek pók koala kombinációk belőlük. Én egyébként félek a sötéttől. A pók koalák elkezdtek visszamászni a poszterekbe, amik ekkor fákról voltak képek. Ekörül felkeltem. Szerintetek ez mit jelenthet?

2015. szept. 24. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy élénk a fantáziád.
2015. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz?

Kérdésként nem monológot kell írni, ezért lehet csak 250 karakter hosszúságú szöveget megadni. Nem baj, hogy nem fér ki.

2015. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt hogy hüje vagy fiam, mint a szódás a lovát! Mindenki álmodik összevissza dolgokat, de nem fáraszt vele másokat!

Ennyi! Menjél szépen és foglald el magad a leckéddel!

2015. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!