Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miféle álom ez és miért...

Miféle álom ez és miért álmodtam ilyet? Mikor jön össze egy csomó érzelmi dolog egy álomban?

Figyelt kérdés

Az egyik legnagyobb félelmemről a pókokról álmodtam. Faterom meg akart ölni 2 hatalmasat (nagyobbak voltak, mint az emberek), apai nagyiméknál egy nagy, üres és sötét szoba két sarkában voltak. Előtte volt egy lámpabura, amit kosárpalánknak használtam és egy lufit dobáltam rá és anya rám szólt. Az egész ház tele volt kis pókokkal és mindenhol pókhálók voltak. (Az őseimmel, főleg faterommal nincs jó kapcsolatom.) Előtte azzal a lánnyal (legyen x) álmodtam, akit eléggé kedvelek. A barátnője is benne volt, akivel beszélek. Egyikőjük sem tudja, hogy X-et kedvelem. Viszont X tudja, hogy most kavarásos helyzetben vagyok, mert nem tudok elfelejteni egy régi szerelmet (Y), szóval kettejük közül nem tudok dönteni. És Y miatt nem tudok és nem merek egy kapcsolatba kezdeni és miatta nem merek magamhoz engedni (érzelmileg) másokat. Voltam még egy hangszerboltban, ahol kellett egy használati eszköz. Nem volt abban a boltban senki sem, mégis csak 2 kis dolgot hoztam el, előtte meg ott egy pár percet gyakoroltam. És úgy keltem fel, hogy X és Y között nem tudok dönteni és rajtuk agyalok.

Szóval ez ilyen vágy-, becsületesség-, félelem-, ellenség- és munkaálom.



2015. okt. 3. 16:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és még azt kifelejtettem, hogy volt egy olyan rész is, ahol az Így Jártam Anyátokkal című sorozatból Marshall voltam és szelfizgettem egy szelfibottal, pedig nem vagyok fotogén, nem is szeretem, ha fényképeznek. Aztán egy futóversenyre indultam a bőrében, pedig lusta vagyok sportolni és nem is szeretem a mozgást. Ezután egy csomó emberrel voltam és ilyen betonba állított lámpás csöveken álltunk. Egy embernek nem jutott hely, úgyhogy én leszálltam, de mondta, hogy nyugodtan álljak vissza, majd szorít helyet.
2015. okt. 3. 17:02
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha féltél álmodban az általában szerencsét hoz. A többi részét neked kéne megfejteni , mindenki más és mindenki álmában más jelentések vannak. Talán azt is jelentheti hogy szeretnél változni , szeretnél új dolgokat kipróbálni de sokszor félsz tőlük.
2015. okt. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!