Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma Vele álmodtam. Reggelente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma Vele álmodtam. Reggelente erekcióm szokott lenni, de ma nem volt az. Miért van ez? Hogy történhetett meg? (Nagyon érdekes most számomra ez a helyzet. ) Lehetséges, hogy ennyire szerelmes lennék Belé? (Még csak az ismerkedésnél tartunk! )

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek nem kell nagy feneket párosítani, ma reggel nem állt fel, és kész. Biztos valami olyat álmodtál.
2014. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vele álmodtam és ezért érzem ezt fontosnak!
2014. júl. 7. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet már álmodban megvolt az erekció, és azért nem állt már fel reggel.
2014. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Általában álmomban is és keléskor is feláll. De most egyiket sem éreztem.
2014. júl. 7. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is sok mindenkivel álmodtam, ezek csak álmok, nem jelentenek semmit.

Az, hogy vele álmodtál, szintén nem jelent semmit.

Az erekció szintúgy.

2014. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!