Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem tudom kipihenni magam!...

Nem tudom kipihenni magam! Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Nem tudok úgy aludni, hogy kipihenjem magam. Össze vissza álmodok. Miért van ez? Miért vannak rémálmaim?

2015. okt. 18. 02:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a komló, vagy a levendulateát elalvás előtt. Mindkettő nyugtat, lazít, és segíti az alvást.

Amúgy azért nem tudod kipihenni magad, mert elfojtott frusztrációd, szorongásod van. Ezeket csillapítják a fenti gyógynövények, de amíg nem ismered fel hogy mi okozza, addig a valódi problémát nem oldottad meg.

2015. okt. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Na ennyi puszit nem kapsz naponta senkitől sem.Legalább jó napod lesz ma.Remélem ma időben lefekszel és számolod a bárányokat.Friss levegőt a szobádba engedj este mert nem jó nagyon meleg szobába aludni.Egy pohár nyugtató teakeverékből tea, vagy citromfű tea is hatásos, segíti az alvást.
2015. okt. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kefélj egyet én azután mindig álmos vagyok
2015. okt. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez jó volt luci
2015. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
izé
2016. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!