Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az online álmoskönyv...

Ez az online álmoskönyv megbízható? Szerintem igen

Figyelt kérdés
[link]
2015. okt. 21. 15:19
 1/6 Legoman ***** válasza:
100%

Én ezzel éreztem rá, hogyan kell álmot fejteni.

Nem két nap alatt, hanem volt 3-4 hónap is, ha nem több.


Valamilyen téren megbízható, de nem 100%-os.

Mindenki saját magának tudja csak megfejteni az álmát. Támpontot tud ez is adni, szóval erre nem lehet alapozni az álmod teljes jelentését.

Mindenkinek egyedi szimbólumai vannak. De, mint írtam támpontot adhat, és ráéreztethet arra, hogy miként is kell álmot fejteni, mi alapján működik a te szimbólumrendszered.

2015. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez csak játékos időtöltésnek jó, mit az újságok napi horoszkóp rovata.Nem megbízható.

Ahhoz, hogy egy álmot jól megfejtsenek, nem árt egy ehhez való képesség, rengeteg tapasztalat, a szimbólumok ismerete, emberismeret, az álomtípusok ismerete.Az álmokat pszichológiai,logikai úton célravezető megközelíteni.

2015. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez csak szemet gyönyörködtető oldal!

Krudy Gyula álmos könyvét tudnám ajánlani!

2015. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Csak akkor tudod megfejteni az álmaidat, ha időt szánsz rá és megfejted a saját szimbólumrendszeredet, mert ugyanaz a tárgy vagy történés teljesen mást jelent minden embernek. Vagy keresel egy pszichoterapeutát és jársz hozzá évekig, egy füzetkébe felírt álmaiddal és akkor majd ő összerakja a képet. De ez nem olcsó mulatság.
2015. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megbízható álmoskönyv nincs. Az álmokat csak pszichológiai megközelítéssel lehet megfejteni.
2015. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus egy mukkot nem fog szólni az álmokhoz.Vagy ha mégis, akkor ő is egyetemi szinten bemagolt sémák alapján, amit százezer másik emberre is ráhúzhat.Ezért kár pénzt kidobni.Akkor már használhatod az álmos könyvet is, kb ugyan az.Nem pszichológust megközelíteni, hanem az álmot, "pszichológiai" oldalról...
2015. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!