Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fura álmom volt. Mit gondoltok?

Fura álmom volt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Először egy ablakon keresztül néztem a napnyugtát. Aztán hirtelen a barátaimmal beszélgettem, és mondtam nekik, hogy csak későn megy a buszom. Erre jött egy autó és megláttam, hogy egy olyan pasi ül benne akit én ismerek. Akibe 4 évig szerelmes voltam. És mondtam a barátaimnak a pasi nevét erre ő megállt a kocsival és intett hogy hazavisz. Beültem és ilyen nagyon szép helyeken mentünk. Hegyek voltak ott, meg sok szikla és egy gyönyörűen tiszta zöld tó.

És hát úgy nagyon gyorsan mentünk, és azt vettem észre hogy az út nem kanyarodik csak ilyen sziklakupac van pont velünk szembe. Na és akkor hajtottunk nagyon gyorsan és nekem halálfélelmem volt. És kimondtam a nevét de nem kiabáltam, és olyan volt mintha ott sem lettem volna. Odanézett de így átnézett rajtam. Mintha hallotta volna, de mégsem lát. És ez után jött a legszörnyűbb, belehajtottunk a folyóba. Tudni kell rólam hogy klausztrofóbiám van, szóval nagyon féltem. Mindenhol víz volt. De a víz olyan tiszta volt, hogy simán átláttam rajta még a víz alatt is. Na és akkor nem tudtam kinyitni az ajtót, kiabálni nem tudtam. És akkor oldalra néztem és a srác meg így rámnézett elkezdett mosolyogni, és nagyon gyengéden, szinte alig érezhetően megsimogatta az arcomat.

Nemtudom meghaltam e, mert felébredtem.

Mit gondoltok?



2015. okt. 28. 05:19
 1/2 anonim ***** válasza:

autó=valamire rájössz, más gondolkozás

szerelmeddel álmodni=lelked legbelsőbb, elérhetetlen része, amit csak indirekt módon lehet elérni

szép vidékek=nagyon jó hangulat, intelligencia, kaland

sziklakupac=félelem, tapasztalatlanság

kimondod a nevét=segitségkérés amit hall, odanéz

tiszta viz=jó lelkiismeret a bajban

2015. okt. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ügye, hogy mindig a legjobb résznél ébredünk fel mindig?? Én is álmodtam valamit, és fel is tettem egy kérdést. Pont egy idős bácsi támadt rám késsel és miután elvettem a kést, egyből felébredtem...

Mindig a legnagyobb eseménykor éredünk fel.

2015. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!