Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit üzenhet ez az álom?

Mit üzenhet ez az álom?

Figyelt kérdés
Egy olyan emberrel álmodtam aki 2 hónapja halt meg nagyon távoli ismerős volt.Álmomban élt és értem jött motoron,én beültem az "oldalkocsiba" ami egy fotel volt és elmentünk és valaki utánam szolt,hogy mát te is mész?
2015. okt. 29. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy sokat gondolsz a halálra. Vagy az is lehet, hogy te is meg fogsz halni nem sokára. De természetesen ezt ne úgy értsd, hogy ma-holnap elmész. Senki sem tudja, hogy egy ilyen üzenetben mennyit jelenthet pontosan a "már te is mész" mondat. De ne aggódj és ne rágódj ezen. Szerintem az a legvalószínűbb, hogy csak egy egyszerű álom.


Üdv.: Az Időtlen

2015. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedves Időtlen, itt az idő felfognod, hogy az álmok nem jelentenek semmit.
2015. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves fogalmam sincs, hogy ki vagy. Az álmok mindig jelentenek valamit. Csak nem biztos, hogy megérted mit. Olykor az álmok saját magadat tükrözik vissza neked és segítenek abban, hogy önmagadat megismerhesd jobban. És vannak, akik igen is képesek jövőbeli jelentéssel bíró álmokat átélni. Tehát mindig van valami jelentés, csak lehet, hogy nem érted.


Üdv.: Az időtlen


Ui.: Ha te nem figyelsz az álmaid jelentésére, akkor az a te dolgod, de a kérdező bizonyára figyel rájuk és meg van ijedve. Mint, ahogy írtam neki is, valószínűleg csak egyszerű álom volt és ezzel nem feltétlenül kell foglalkozni.

2015. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2#

MINDIG van jelentésük.

Mindig.

2015. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hogyan lenne már jelentésük, anyátoknak...annak van jelentése, de az, hogy mit álmodok, annak nincs, csak pszichológiai háttere, de semmi ezoterikus humbug....senkiháziak!
2015. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Látom magas értelmi képességgel rendelkezel. Hiszen te tökéletesen felfogtad, amit írtam, hogy magunk megismeréséről is szólnak. Kíváncsi vagyok, minek látogatod az ezotéria kategóriát, ha szerinted humbug. Egyébként igen magas intelligencia szintre vall anyázni az embereket. Gratulálok! :) Ezt vártam igazából. Éretlennek gondolom a viselkedésedet.


Üdv.: Az Időtlen

2015. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de nehogy a kérdésem miatt essetek egymásnak!Tisztában vagyok azzal,mindenki másképp értelmezi az álmokat!A kérdést azért tettem fel,mert amit álmodtam ,megpróbálnám én is úgy értelmezni,hogy mit is jelent a fotel,motor vagy éppen mit éltem át az nap mielőtt álmodtam,(egyébként egy ismerősöm anyukája sajnos nagyon beteg és aznap bevitte a mentő,mert nagyon rosszul lett és beszéltünk arról,hogy mennyire kiszámíthatatlan az élet,nem tudjuk mi vár ránk!)DE hallottam,hogy nagymamám réges régen valamikor azt mondta,hogy ha valaki "álmában jön érte XY,és elvitte" és ez azt jelenti hogy meg fog halni.Bár próbálom nem elhinni és az előbbiekkel magyarázni az egészet,de sajna nem tudom kiverni a fejemből a nagyi szavait.(kicsit megrémültem).
2015. okt. 29. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!