Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sok kutyás dolgot álmodok,...

Sok kutyás dolgot álmodok, vajon lehet összefüggés? és vajon mit jelezhet előre? (vagy épp mit akarnék vele feldolgozni? )

Figyelt kérdés

tengpa pl. azt álmodtam hogy éjszaka egy kis utcában állok egy kisebb buli előtt, és jön a bátyám, aztán ő bement a szórakozóhelyre, és aztán egy ks szobakutya megharapta a jobb kezem középső ujját és nem akarta elengedni sehogysem. a bátyám visszajött meg egy pár emberke állt körülötttem, de hiába modntam hogy nagyon fáj és segítsenek, nem történt semmi.

aztán olyasmit álmodtam hogy öreganyám vidéki házánál vagyok, és az új sportcipőm kutyakakis lesz, és fel akartam mászni egy meredek dombon hogy bemenjek öreganyámhoz, de előbb le keleltt takarítanom a cipőt. közben arra figyeltem fel hogy a tesóim visszafelé jönnek a dombon (lefelé), és beszéltem hozzájuk,de nem is reagáltak :D


nem tudom mit akar jelenteni, vagy hogy mit akarok ezzel feldolgozni. vaalmi ötlet, vagy hasonló álmotok volt már? :))


2015. nov. 7. 23:21
 1/1 ff002 válasza:

Nézd ennek sok értelme lehet de lehet hogy semmi sincs.

Én például álmodtam már olyat is hogy álmomban rájöttem hogy álmodom egyszóval tudatos álmom volt gyakorlás nélkül. Szerintem vegyél egy kutyust ha vehetsz magadnak! :) Ebből én azt is leszűrném hogy valami konfliktus van a tetstvéred és közted. De mint mondtam az is lehet hogy semmi értelem nincs benne, csak álmodtad. Neked kell rájönni.

2015. nov. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!